iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

HDP’li bakanlardan ilk açıklama

HDP’li bakanlardan ilk açıklama

Başbakan Davutoğlu’nun açıkladığı yeni kabinede yer alan HDP’li bakanlardan ilk açıklama

28 Ağustos 2015 Cuma - 60 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun açıklamış bulunduğu kabinede toprak meydan HDP’li Müslüm Doğan (Kalkınma Bakanı) ve Ali Haydar Konca’dan (Avrupa Birliği Bakanı) ilk açıklama geldi. 

YENİ AB BAKANI HDP’Lİ ALİ HAYDAR KONCA

“Biz beraberce duygudaşlık hazırlamaya hazırız. Kabinede MHP’li olmuş, HDP’li olmuş, bu tarz şeyleri benzeri kenara sevk etmek gerekiyor. Biz beraberce sorunları konuşmaya hazırız. Buna gerekseme var. Sayın Tuğrul Türkeş’in kabinede toprak almasının bizlere benzeri ziyanı yok. Bu hükümet anayasal zorunluluktan meydana gelen benzeri hükümet, nedeniyle benzeri görev hükümeti değildir. O manada görev üretimine müteveccih baş döndürücü müttehit araba fırsatı bulunduğu düşüncesinde değilim.”

HDP’Lİ KALKINMA BAKANI MÜSLÜM DOĞAN

“Sayın Başbakan aradılar, görevlendirildiğimi söylediler. Hayırlı olsun dediler. Biz de bu göreve anık olduğumuzu, partimizin programı temelinde, dünya kalkınmasıyla ilişik programımızı uygulayacağımızı tek keder duymadan seçime büyüklüğünde bu çalışmalarımızı yürüteceğimizi söyledik. Ülkemize, kuma vatanımıza, topu topu vatandaşlarımıza yararlı olsun diyoruz. Biz bu ülkenin yönetimine isteyen vir partiyiz. Ortaya koyduğumuz cedit hayat modeliyle bu ülkeyi yönetebileceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler