iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Horlama seksi öldürüyor

Horlama seksi öldürüyor

Op. Dr. Abdülkadir Göksel, horlamanın bir hastalık olduğunu belirterek bu durumun cinselliği de olumsuz etkilediğini vurguladı.

13 Ocak 2016 Çarşamba - 99 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Göksel, horlama ile beraberce ortaya çıkan hab apnesi hastalığının cinselliğe negatif el yaptığını belirtiyor. Horlamanın esas açıdan ortak çor bulunduğunu kail Op. Dr. , horlamanın hem içtimai adına hem de şahısnin öz sağlığına dokunca vermesinden çevre ortak çor adına ele katılması icap ettiğini savunuıyor.

CİNSEL YAŞAMI YOK EDİYOR

Op. Dr. Göksel: “Horlama esnasında uykuda dem durmaları bulunan şahıslerde ‘uyku apnesi’ rahatsızlığı ismini verdiğimiz ortak çor da ortaya çıkabiliyor. Uykuda dem durması esnasında vücudumuz ehliyetli oksijeni alamadığından daima adına beynimiz ayık kalır ve tıkanan nefesin baştan alınmasına sürdürmek düşüncesince şahısyi uyandırır. Horlayan kişi uyanıp konuş tahrif yahut dip ortak dem alarak uykusuna bitmeme ika anını hatırlamaz. Ancak sabahleyin kalktığında birçok vakit uyumuş olursa olsun kendisini sonuç etap bitap ve güne başlamaya gönülsüz hisseder. Bu vakayiname rahatsızlık ıssız kendini ahacık başarım düşüklüğü, ilişik toplaşımı bozukluğu, ilgi kaybı adına gösterir. Kimi devir öğlen vakti aralarında uyuklamalar, yoğun iş kazalarına kere açabilir” diyor. Bu durumun giderek eşeysel istekte azalmaya ve şahıslerin eşeysel hayatının körelmeye başlamasına kere açtığını tamlayan Op. Dr. Göksel, “Horlama esnasında boyasız durmaları bulunan şahısnin sekse gönül rahatlığı gönülsüz olmasının yanı sıra, horlayarak uyur şahısler ayrımsız sürede biçimsiz birer döşek arkadaşıdırlar. Çünkü dayanıklı aşırı insanoğlu horlayan biriyle ayrımsız odayı pazarlık etmek üstelik istemez” diyor. Horlama ve yanında uykuda boyasız durması hastalığının yegâne bulgusu eşeysel gönülsüzlük ve başarım düşüklüğü değil. Op. Dr. Göksel, sabahleyin uyandığında giriş ağrıları, faziletli tansiyon, uykuda terleme, ayak kasılmaları, his hastalıklarının da tabloya zevcelik edebildiğini söylüyor. Op. Dr. Abdülkadir Göksel, “Bu bulgulardan ortak yahut birkaçı bulunan şahıslerin doktora başvurduklarında, çoğunlukla ortak hab testi sonrası otama planlanmakta ve hastalığın derecesine gereğince beniz gülünç neticeler alınmaktadır” diyor.

Op. Dr. Abdülkadir Göksel horlamanın şimdi aşırı şişman baylarda görüldüğünü vurgulayarak, uykuda dem durmasının zevcelik yazar etmediğinin sonuç etap ehemmiyetli bulunduğunun altını çizerek, “Tedavi planlanırken hab laboratuvarı sonuçlarının yanı sıra, şahısnin epope kilogram oranı, sigara, içki üzere alışkanlıkları, yanında koku alma organı tıkanıklığına kere açan ortak niçin olup bulunmadığı araştırılmalı ve icabında çare yahut asistan cerrahi yöntemlerle bunlar düzeltilmelidir” edi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler