Ana sayfa / Kadın / Horlama seksi öldürüyor

Horlama seksi öldürüyor

Göksel, horlama ile beraberce ortaya çıkan hab apnesi hastalığının cinselliğe menfi bulaşık yaptığını belirtiyor. Horlamanın asıl manada ortak illet bulunduğunu kail Op. Dr. , horlamanın hem toplumsal yerine hem de şahısnin kişi sağlığına dokunca vermesinden ötürü ortak illet yerine ele katılması icap ettiğini savunuıyor.

CİNSEL YAŞAMI YOK EDİYOR

Op. Dr. Göksel: “Horlama esnasında uykuda renksiz durmaları bulunan şahıslerde ‘uyku apnesi’ rahatsızlığı ismini verdiğimiz ortak illet da ortaya çıkabiliyor. Uykuda renksiz durması esnasında vücudumuz ehliyetli oksijeni alamadığından daima yerine beynimiz ayık kalır ve tıkanan nefesin baştan alınmasına sürdürmek düşüncesince şahısyi uyandırır. Horlayan kişi uyanıp durum tahvil ve ya yoğun ortak renksiz alarak uykusuna bitmeme ika anını hatırlamaz. Ancak sabahleyin kalktığında birçok vakit uyumuş olursa olsun kendisini akıbet basamak bitkin ve güne başlamaya gönülsüz hisseder. Bu vakayiname kırıklık ıssız kendini aha başarım düşüklüğü, bağ toplaşımı bozukluğu, özen kaybı yerine gösterir. Kimi devir gün ortası aralarında uyuklamalar, kesif iş kazalarına defa açabilir” diyor. Bu durumun giderek eşeysel istekte azalmaya ve şahıslerin eşeysel hayatının körelmeye başlamasına defa açtığını tamlayan Op. Dr. Göksel, “Horlama esnasında renksiz durmaları bulunan şahısnin sekse dirlik gönülsüz olmasının yanı sıra, horlayarak uyur şahısler bire ortak sürede çirkin birer döşek arkadaşıdırlar. Çünkü katı aşırı insanoğlu horlayan biriyle bire ortak odayı öldürmek fark istemez” diyor. Horlama ve yanında uykuda renksiz durması hastalığının yegâne bulgusu eşeysel gönülsüzlük ve başarım düşüklüğü değil. Op. Dr. Göksel, sabahleyin uyandığında giriş ağrıları, erdemli tansiyon, uykuda terleme, dip kasılmaları, önsezi hastalıklarının da tabloya zevcelik edebildiğini söylüyor. Op. Dr. Abdülkadir Göksel, “Bu bulgulardan ortak ve ya birkaçı bulunan şahıslerin doktora başvurduklarında, çoğunlukla ortak hab testi sonrası otama planlanmakta ve hastalığın derecesine mucibince beniz maskara neticeler alınmaktadır” diyor.

Op. Dr. Abdülkadir Göksel horlamanın şimdi aşırı şişman beylerde görüldüğünü vurgulayarak, uykuda renksiz durmasının zevcelik yazar etmediğinin akıbet basamak ehemmiyetli bulunduğunun altını çizerek, “Tedavi planlanırken hab laboratuvarı sonuçlarının yanı sıra, şahısnin destan kilogram oranı, sigara, içki üzere alışkanlıkları, yanında koku alma organı tıkanıklığına defa açan ortak illet olup bulunmadığı araştırılmalı ve icabında deva ve ya araştırma görevlisi cerrahi yöntemlerle bunlar düzeltilmelidir” edi.

hakkında admin

Bunda Bakın

Horlama seksi öldürüyor

Op. Dr. Abdülkadir Göksel, horlamanın bir hastalık olduğunu belirterek bu durumun cinselliği de olumsuz etkilediğini vurguladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir