iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

HSBC’den Büyük Kıyım

HSBC’den Büyük Kıyım

Avrupa’nın en kocaman bankası HSBC , fiyatları azaltma gayreti çerçevesinde müessesesel bankacılık biriminden 2 . 000 kişiyi çıkaracak . İşten emisyon zamanı Geçen hafta başlatıldı ve 2 senelik bir aşamada bitirecek . 50 BİN KİŞİ İŞTEN ATILACAK Bu işten emisyon HSBC’nin 2017 sonuna civarı toplamında çalışan sayısını beşte bir oranında , 50 bin birey azaltma […]

24 Kasım 2015 Salı - 13 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0


HSBC'den Büyük Kıyım
Avrupa’nın en kocaman bankası HSBC , fiyatları azaltma gayreti çerçevesinde müessesesel bankacılık biriminden 2 . 000 kişiyi çıkaracak .

İşten emisyon zamanı Geçen hafta başlatıldı ve 2 senelik bir aşamada bitirecek .

50 BİN KİŞİ İŞTEN ATILACAK

Bu işten emisyon HSBC’nin 2017 sonuna civarı toplamında çalışan sayısını beşte bir oranında , 50 bin birey azaltma tasarısının bir parçası . Çalışan sayısındaki azaltmanın yarısı Brezilya ve Ülkemiz operasyonlarının satılmasıyla imkanı sunulacak .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler