iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

İHTİYAÇLARINIZA ÖZEL TABLETLER

İHTİYAÇLARINIZA ÖZEL TABLETLER

                  Bilgisayarlar laptoplarla diz üstü hale gelse de tablet haline gelerek çok daha fazla yaygınlaşmıştır. Marka olarak kalitesi de önemli olmakta, ancak performans özellikleri olarak ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılayabilmesi de seçimler yaparken dikkat edilmesi gereken başlıklar arasında yer alıyor. Ekran özellikleri ve işlemci hızları ile uygun bütçelere hitap eden modeller çok daha fazla ilgi […]

03 Aralık 2015 Perşembe - 87 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

                Bilgisayarlar laptoplarla diz üstü hale gelse de tablet haline gelerek çok daha fazla yaygınlaşmıştır. Marka olarak kalitesi de önemli olmakta, ancak performans özellikleri olarak ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılayabilmesi de seçimler yaparken dikkat edilmesi gereken başlıklar arasında yer alıyor. Ekran özellikleri ve işlemci hızları ile uygun bütçelere hitap eden modeller çok daha fazla ilgi görmektedir.

Samsung, Casper, Apple, Asus bu alanda dev markalar olmakta ve genelde oyun için tercih edilen bu cihazların ram kapasitesi de oldukça önemli olmaktadır. En yaygın olarak kullanılan Ram boyutunun 1 GB olduğu görülmekte ve tercih edilmese de 512 MB kapasiteleri de bulunmaktadır. 8 GB değerleri gören bu alanda tabletlerde 2 GB ram da orta seviye kullanıcılar için oldukça yeterli bir özellik olmaktadır. Ekran tipine bakıldığında kapasitif ekranlar görülmekte ve IPS ekranların yanında daha mükemmel görüntü saplayan Retina ekranlarda tercihler arasında daha profesyonel özellikler olarak sayılabilir. İşlemci çekirdek sayısında ise 2 çekirdekli model seçenekleri fazla olurken orta seviye özelliklerde 4 çekirdekliler daha uygun olmaktadır.

7 ve 10 inç ekranlarda çok fazla kullanılıyor bunun yanında hangi amaç için kullanılacaksa ekran özelliklerinde bu özellikleri baz alarak seçimler yapmakta oldukça önemli olmaktadır. Aradığınız cihazları http://www.bilio.com/tablet-pc-c4793/ adresinde her açıdan karşılaştırmalar yaparak aynı ekranda bulabilir ve en doğru seçimleri hiç zorlanmadan yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler