Ana sayfa / Dünya / İlişkiye Giremeyen Obez Çift, Çocuk Sahibi Olmak İçin Zayıflayacak

İlişkiye Giremeyen Obez Çift, Çocuk Sahibi Olmak İçin Zayıflayacak

İlişkiye Giremeyen Obez Çift, Çocuk Sahibi Olmak İçin Zayıflayacak
Çin’in güneydoğu Sichuan eyaletinde hayatını sürdüren Lin Yue ve Deng Yang çifti kilolarından arınmak amaçlı beraber operasyon olmaya hüküm verdi . 2010 yılından beri evli bulunan ve her ikisi de 30 yaşında meydana gelen karı koca toplam aşırı kilolarından dolayı cinsel ilişkiye girememekteydi . Toplamda 400 kg meydana gelen Lin ve Deng çifti , en bir sürü arzuladıkları çocuk sahibi olma hayallerinin önündeki engeli aşmak amaçlı radikal bir hüküm aldı .

ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İÇİN ZAYIFLAYACAKLAR

İşçi meydana gelen Lin ve hemşire meydana gelen karısı Deng Jilin eyaletinin başkenti meydana gelen Changchun şehrine gelerek mide ameliyatı olmak amaçlı burada bir hastaneye başvurdu .
GELİNLİİK ve DAMATLIKTA BULAMAMIŞLAR

Çift düğün amaçlı damatlık ve gelinlik bulamadıklarını özel yaptırmak zorunda kaldıklarını ifade etti . Deng anne ve baba olma hayalinin kendilerini kilo verme dair tek başına motive etmeye yettiğini ifade etti .
163 cm boyunda meydana gelen Lin’in bel miktarı 160 cm , 160 cm boyundaki karısı Deng’in bel miktarı ise 170 olarak kayıtlara geçti . Kilo verme dair kararlı meydana gelen çift girecekleri operasyon öncesi sıkı bir diyet ve egzersiz programına başladı . Gazetecilere konuşan Lin , ameliyatın bitiminden ardından kendilerine yeni kıyafetler alacaklarını ve düğün resimlerini yine çekineceklerini ifade etti .

hakkında admin

Bunda Bakın

Yemen’de Husilerle çatışma: 37 ölü, 71 yaralı

Yemen'in Taiz kentine hükümet yanlısı HDG ile Husiler arasında yaşanan çatışmalarda, iki taraftan toplam 37 şahıs hayatını kaybetti, 71 şahısnin yaralandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir