iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

İlle de Takım Elbise

İlle de Takım Elbise

İlle de Takım Elbise İnsan yaşamının kırılma noktaları vardır. Bunların en başında kuşkusuz özellikle genç kızların doğduğu andan itibaren hayalini kurduğu düğün ilk sırada gelir. Her kız çocuğu bir gün gelinlik giymek ister, erkekler ise bu işin olmazsa olmazı damatlık takım elbise. Çünkü düğünlerin kendisine has nerede ve nasıl yapılırsa yapılsın ister kır düğünü, ister […]

22 Ekim 2015 Perşembe - 246 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

İlle de Takım Elbise

İnsan yaşamının kırılma noktaları vardır. Bunların en başında kuşkusuz özellikle genç kızların doğduğu andan itibaren hayalini kurduğu düğün ilk sırada gelir. Her kız çocuğu bir gün gelinlik giymek ister, erkekler ise bu işin olmazsa olmazı damatlık takım elbise.

Çünkü düğünlerin kendisine has nerede ve nasıl yapılırsa yapılsın ister kır düğünü, ister beş yıldızlı otelde görkemli bir düğün ritüelleri vardır. Gelinlik duvaksız olamayacağı gibi damatlık olarak hazırlanan takım elbiseler de günlük yaşamda kullanılan pantolon ve ceketlere asla benzememesi gereken kıyafetler. Öyle sıradan bir pantolon, sıradan bir ceket ile emanet gibi durarak damat olunamaz. Asgari şartlarda bir damatlık takım elbise olması asıl olanı.

Damatlık Takım Elbise Alırken Bilinmesi Gerekenler

Öncelikle özel tasarım olması en ideal olanı, yani dikişinden emin olduğunuz bir terzi ya da tasarımcı da diktirme şansınız varsa kendi zevkinize uygun bir çizim yapıp bunu modacınıza danışarak hazırlatmanız hayalinizdeki damatlığı keyifle girmenizi sağlayabilir ama eğer böyle bir olanağınız yok ise şu noktalara dikkat etmenizde fayda var:

Sizin ten renginize, bedeninize uygun ve modadaki deyimiyle “Slim Fit” denen kalıpta olan modeller tercih edilmeli.

Smokin bir diğer alternatif. Son derece şık olacağı ise aşikâr. Olayın özünde düğünde erkeğin giymesi gereken takım elbise biçimi.

Bu özelliklerde olan damatlık takım elbiseyi nerede bulabilirim derseniz Altınyıldız firmasının http://www.altinyildizclassics.com/Damatlik_Smokin adresine göz atmanız yeterli.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler