Ana sayfa / Haberler / Interpol’ün aradığı iş adamı Isparta’da öldü

Interpol’ün aradığı iş adamı Isparta’da öldü

Interpol'ün aradığı iş adamı Isparta'da öldü
İnterpol aracılığıyla siyah ücret aklamak ve dolandırıcılık suçlamalarından aranan 64 yaşlarındaki Salih Acarbulut yaşamını kaybetti.
AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’de içinde bulunduğu dönemde saadet zinciri kurarak pekçok kişiyi dolandırdığı iddiasıyla 5 yıldır FBI ve İnterpol aracılığıyla kırmızı bültenle aranan iş adamı Salih Acarbulut, Isparta’da iyileştirme gördüğü Süleyman Demirel (SDÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde yaşamını kaybetti. Acarbulut’un cenazesi yakınları aracılığıyla alındı.

HASTANE BAŞHEKİMİ İHBAR ETMİŞTİ
Burdur Bucak ilçesinden 23 Eylül 2015 tarihi itibariyle Isparta’da özel bir hastanede yüklü bakımda solunum yetmezliği ve bilinç bulanıklığı teşhisiyle iyileştirme altına alınmıştı. Sağlik Kurumu Başhekimi Kumru Aygül’ün aranan Acarbulut’un fotoğrafını bir tv kanalında görüp hali polise bildirmesi üzerine polis iş başlatılmıştı. Isparta Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yüklü bakımda iyileştirme gören bireyin siyah ücret aklamak ve dolandırıcılık suçundan FBI ve İnterpol aracılığıyla Salih Acarbulut meydana geldiğini saptama etmişti.

hakkında admin

Bunda Bakın

Görgü tanığı dehşeti anlattı!

Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin gerçekleştirdiği ve 2 polisin şehit düştüğü bombalı saldırı büyük hasara yol açtı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir