iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Interpol’ün aradığı iş adamı Isparta’da öldü

Interpol’ün aradığı iş adamı Isparta’da öldü

İnterpol aracılığıyla siyah ücret aklamak ve dolandırıcılık suçlamalarından aranan 64 yaşlarındaki Salih Acarbulut yaşamını kaybetti. AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’de içinde bulunduğu dönemde saadet zinciri kurarak pekçok kişiyi dolandırdığı iddiasıyla 5 yıldır FBI ve İnterpol aracılığıyla kırmızı bültenle aranan iş adamı Salih Acarbulut, Isparta’da iyileştirme gördüğü Süleyman Demirel (SDÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde yaşamını kaybetti. Acarbulut’un cenazesi […]

21 Ekim 2015 Çarşamba - 69 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Interpol'ün aradığı iş adamı Isparta'da öldü
İnterpol aracılığıyla siyah ücret aklamak ve dolandırıcılık suçlamalarından aranan 64 yaşlarındaki Salih Acarbulut yaşamını kaybetti.
AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’de içinde bulunduğu dönemde saadet zinciri kurarak pekçok kişiyi dolandırdığı iddiasıyla 5 yıldır FBI ve İnterpol aracılığıyla kırmızı bültenle aranan iş adamı Salih Acarbulut, Isparta’da iyileştirme gördüğü Süleyman Demirel (SDÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde yaşamını kaybetti. Acarbulut’un cenazesi yakınları aracılığıyla alındı.

HASTANE BAŞHEKİMİ İHBAR ETMİŞTİ
Burdur Bucak ilçesinden 23 Eylül 2015 tarihi itibariyle Isparta’da özel bir hastanede yüklü bakımda solunum yetmezliği ve bilinç bulanıklığı teşhisiyle iyileştirme altına alınmıştı. Sağlik Kurumu Başhekimi Kumru Aygül’ün aranan Acarbulut’un fotoğrafını bir tv kanalında görüp hali polise bildirmesi üzerine polis iş başlatılmıştı. Isparta Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yüklü bakımda iyileştirme gören bireyin siyah ücret aklamak ve dolandırıcılık suçundan FBI ve İnterpol aracılığıyla Salih Acarbulut meydana geldiğini saptama etmişti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler