Ana sayfa / Teknoloji / İphone 6s Plus’un Ekran Görselleri Ortaya Çıktı

İphone 6s Plus’un Ekran Görselleri Ortaya Çıktı

Hasan Uğur Nayır – –

iPhonega(‘send’, ‘event’, ‘Haber Detay’, ‘Impression’, ‘incehesap Text Link’); 6s ve 6s Plus’ın resmiyete kavuşmasına az müddet kaldı. Birçok istifham etkinlikle baş başa cevaplanacak, fakat buna karşın sızıntıların hızı müttehit güzel arttı. Geçtiğimiz günlerde 6s’in görüntülük paneline ilgilendiren kimi fotoğraflar sızmıştı. Bu posta de alkan mülevven iPhonega(‘send’, ‘event’, ‘Haber Detay’, ‘Impression’, ‘incehesap Text Link’); 6s Plus’ın ekranına ilgilendiren fotoğraflar internette düştü. Kaynak ise Tayvanlı internet sayfası Applega(‘send’, ‘event’, ‘Haber Detay’, ‘Impression’, ‘incehesap Text Link’); Club.

Kaynak sakat dedikodularda da güzeşte Force Touch hususi durumunu müttehit defa elan onaylıyor. iPhonega(‘send’, ‘event’, ‘Haber Detay’, ‘Impression’, ‘incehesap Text Link’); 6s’in görüntülük panelinde esrarlı müttehit yonga vardı. 6s Plus’ın panelinde de bu yonga gözüküyor. Muhtemelen bu yonga Force Touch özelliğinden mesul parça.

iPhonega(‘send’, ‘event’, ‘Haber Detay’, ‘Impression’, ‘incehesap Text Link’); 6s’in esrarlı çipe erbap görüntülük paneli sızdı

Sızıntılara bakarsak iPhonega(‘send’, ‘event’, ‘Haber Detay’, ‘Impression’, ‘incehesap Text Link’); 6s ve 6s Plus dizayn nedeni ile 6 serisinden değişik değil. Zaten anadan görme yerine S serisi dizayn yerine değil, tadımlık itibarıyla tebeddülat içeriyor. 6s ve 6s Plus’ın Force Touch haricinde ayrıksı uyanıklık çeken nitelikleri olabilir. Daha geçmiş gösterilen müttehit raporda cedit sensörlerin iPhonega(‘send’, ‘event’, ‘Haber Detay’, ‘Impression’, ‘incehesap Text Link’); 6 ve 6s ortada ayırt yapacağından yalan edilmişti. Sizin cedit iPhonega(‘send’, ‘event’, ‘Haber Detay’, ‘Impression’, ‘incehesap Text Link’);’lardan beklentileriniz nedir? Yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Hasan Uğur Nayır – Teknokulis : http://www.teknokulis.com

hakkında admin

Bunda Bakın

Samsung Telefonlar

  Teknoloji konusunda bir dünya devi olan Samsung, cep telefonu sektöründe ve özellikle akıllı telefonlarda ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir