Ana sayfa / Haberler / IŞİD’e Katılan Kadın, Kocasına Mesaj Yolladı

IŞİD’e Katılan Kadın, Kocasına Mesaj Yolladı

Karaman’da 2 yaşındaki oğlu Yiğit Alp ile birlikte terör örgütü IŞİD’e katıldığı öne sürülen 26 yaşındaki Hülya Tuba Bozkurt, ayrı yaşadığı 27 yaşındaki eşi Ramazan Bozkurt’a, ‘whatsapp’ programından mesaj gönderdi. Çocuğun durumunun iyi olduğu belirtilen mesajda Hülya Tuba Bozkurt, eşine, ile ilgili haber yaptırdığı için de tepki gösterdi. Bozkurt mesajında, yayınlanan haberlerde açık giyimli resimlerinin olmasına kızarak, “Açık resim, barı kapalı olsaydı.” dedi.
7 YIL ÖNCE EVLENDİLER

Karaman’da şu an bir kız öğrenci yurdunda aşçı olarak çalışan Ramazan Bozkurt, 7 yıl önce çalışmak için gittiği Muğla Dalaman’da tanıştığı Hülya Tuba Bozkurt ile evlendi. Karaman’a dönen çiftin bu evliliğinden 2 erkek çocuğu oldu. Bozkurt çifti yaklaşık 1 yıl önce tekrar Dalaman’da yaşama kararı aldı . Ancak Ramazan Bozkurt, iş bulamadığı için Karaman’a geri döndü. Eşi ve 2 çocuğunu da Dalaman’a yaşayan kayınvalidesinin yanına bıraktı. Ramazan Bozkurt, bir süre sonra büyük oğlu Mehmet Emin’i, Karaman’a getirdi.
Dalaman’da havalimanında bir dönem güvenlik görevlisi olarak çalışan eşi Hülya Tuba Bozkurt’un, islami örgütlerden bahsetmesi ve yakın ilgi duyması üzerine çift ayrı yaşamaya başladı.
BAŞBAKAN’DAN YARDIM İSTEDİ

Ramazan Bozkurt, yaklaşık 8 aydır ayrı yaşadığı eşi Hülya Tuba Bozkurt’un, yaklaşık 1 hafta önce 2 yaşındaki oğlu Yiğit Alp’i de yanına alıp terör örgütü IŞİD’e katıldığını belirterek, sesini duyurmak ve oğluna kavuşmak için Başbakan’dan yardım istedi. Bu durumun gazetelerde yer alması üzerine şu an Suriye’nin Rakka kentinde olan Hülya Tuba Bozkurt, eşi Ramazan Bozkurt’a cep telefonundan, ‘Whatsapp’ programı üzerinden mesaj gönderdi.
“FOTOĞRAFLAR KAPALI OLSAYDI”

Mesajında, ile ilgili haber yaptırdığı için eşine tepki gösteren Bozkurt, çocuğun durumunun iyi olduğunu ayrıca yayınlanan haberlerde açık giyimli resimlerinin olmasına kızarak, “Açık resim, barı kapalı olsaydı!” dedi.

hakkında admin

Bunda Bakın

Görgü tanığı dehşeti anlattı!

Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin gerçekleştirdiği ve 2 polisin şehit düştüğü bombalı saldırı büyük hasara yol açtı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir