Ana sayfa / Teknoloji / İŞLEMCİ CANAVARI ÖZELLİĞİ İLE SAMSUNG GALAXY S5

İŞLEMCİ CANAVARI ÖZELLİĞİ İLE SAMSUNG GALAXY S5

  Hem oyunlardaki performansı, hem de internet bağlantısındaki hızı ile bir işlemci canavarı olan Samsung Galaxy S5; genişletilebilir hafıza, GPS, Mhl, Dlna gibi özellikleri ilde de fonksiyonel bir cihaz olmaktadır. İşlemci türü Qulcomm MSM8974AC Sanpdragon 801 olmakta ve 4 çekirdekli işlemcisi ile oldukça başarılı performanslar ortaya çıkarmaktadır. 2 GB Ram özelliklerinin yanında 16 GB dahili bellek özellikleri de bulunmakta ve 2,5 Ghz hızı ile gelmiş geçmiş en önemli hıza sahip cihazlar arasında çok önemli yükselme olmaktadır.

Yükseltilebilir Android yazılımına sahip olmakta ve 5,1 inç ekranı ile geniş ekran kullanmaktan hoşlananlar için mükemmel bir seçim olacaktır. Selfie kamerası çok başarılı olmasa da 16 mp arka kamerası ile istediğiniz açılardan profesyonel kareler yakalayabilirsiniz. Samsung Galaxy S5 Edge bağlantılarından Bluetooth veri transferlerine kadar her özelliği bulunmaktadır. 2800 mAH batarya özelliği ile 1260 dakika konuşma süresine ek olarak 390 saat bekleme süresi de bulunmaktadır.

145 gram ağırlığında bu ürünün su geçirmez özelliği ile de oldukça mükemmel tasarımının yanında güçlü özellikleri ile de tercih edilebilecek en makul ürünler arasında yer alıyor. http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung-galaxy/s5-16gb-p161576787/ bu adres içerisinde Galaxy S5 modellerine ve akıllı cihazlara hem yorumları, hem de fiyatları karşılaştırarak ulaşabilirsiniz. Site içerisinde yaptığınız tüm aramalarda ekran erkan içerisinde tüm satıcıları ve verdikleri fiyatları görebilirsiniz.

hakkında admin

Bunda Bakın

Samsung Telefonlar

  Teknoloji konusunda bir dünya devi olan Samsung, cep telefonu sektöründe ve özellikle akıllı telefonlarda ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir