iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

İŞLEMCİ CANAVARI ÖZELLİĞİ İLE SAMSUNG GALAXY S5

İŞLEMCİ CANAVARI ÖZELLİĞİ İLE SAMSUNG GALAXY S5

  Hem oyunlardaki performansı, hem de internet bağlantısındaki hızı ile bir işlemci canavarı olan Samsung Galaxy S5; genişletilebilir hafıza, GPS, Mhl, Dlna gibi özellikleri ilde de fonksiyonel bir cihaz olmaktadır. İşlemci türü Qulcomm MSM8974AC Sanpdragon 801 olmakta ve 4 çekirdekli işlemcisi ile oldukça başarılı performanslar ortaya çıkarmaktadır. 2 GB Ram özelliklerinin yanında 16 GB dahili […]

03 Aralık 2015 Perşembe - 82 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

  Hem oyunlardaki performansı, hem de internet bağlantısındaki hızı ile bir işlemci canavarı olan Samsung Galaxy S5; genişletilebilir hafıza, GPS, Mhl, Dlna gibi özellikleri ilde de fonksiyonel bir cihaz olmaktadır. İşlemci türü Qulcomm MSM8974AC Sanpdragon 801 olmakta ve 4 çekirdekli işlemcisi ile oldukça başarılı performanslar ortaya çıkarmaktadır. 2 GB Ram özelliklerinin yanında 16 GB dahili bellek özellikleri de bulunmakta ve 2,5 Ghz hızı ile gelmiş geçmiş en önemli hıza sahip cihazlar arasında çok önemli yükselme olmaktadır.

Yükseltilebilir Android yazılımına sahip olmakta ve 5,1 inç ekranı ile geniş ekran kullanmaktan hoşlananlar için mükemmel bir seçim olacaktır. Selfie kamerası çok başarılı olmasa da 16 mp arka kamerası ile istediğiniz açılardan profesyonel kareler yakalayabilirsiniz. Samsung Galaxy S5 Edge bağlantılarından Bluetooth veri transferlerine kadar her özelliği bulunmaktadır. 2800 mAH batarya özelliği ile 1260 dakika konuşma süresine ek olarak 390 saat bekleme süresi de bulunmaktadır.

145 gram ağırlığında bu ürünün su geçirmez özelliği ile de oldukça mükemmel tasarımının yanında güçlü özellikleri ile de tercih edilebilecek en makul ürünler arasında yer alıyor. http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung-galaxy/s5-16gb-p161576787/ bu adres içerisinde Galaxy S5 modellerine ve akıllı cihazlara hem yorumları, hem de fiyatları karşılaştırarak ulaşabilirsiniz. Site içerisinde yaptığınız tüm aramalarda ekran erkan içerisinde tüm satıcıları ve verdikleri fiyatları görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler