iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

İstanbul’da helikopter destekli operasyon

İstanbul’da helikopter destekli operasyon

İstanbul’da huzur operasyonları devam ediyor. İstanbul Emniyeti bu kez de kentin Anadolu yakasında farklı noktalarda uygulama yaptı. Operasyona helikopterler de havadan destek verdi.

06 Nisan 2017 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü, Anadolu yakasında helikopter destekli uygulama yaptı. Özel harekat polislerinin de yer aldığı uygulamada farklı noktalarda polis denetimleri yapıldı.

İstanbul’un Anadolu yakasında polis ekipleri tarafından şok uygulama başlattı. Akşam saatlerinde özel harekat polislerinin de katıldığı uygulamaya polis helikopteri de destek verdi.

İstanbul polisi tarafından Anadolu yakasında dev bir operasyon başlatıldı. Özellikle Maltepe, Sancaktepe ve Ataşehir ilçelerinde özel harekat polislerinin de destek verdiği uygulamada çok sayıda kişinin kimlik kontrolü yapıldı. Maltepe ilçe Emniyet Müdürlüğü ne bağlı ekipler,Gülsuyu Ve Gülensu Mahallesinde 5 farklı noktada çok sayıda ekiple asayiş uygulaması yaptı.

KAYNAK :

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler