iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

İzmir’de Büyük Operasyon! 35 Kişi Gözaltında

İzmir’de Büyük Operasyon! 35 Kişi Gözaltında

İzmir’de , savcılığın bilgisi dahilinde bu sabaha karşın farklı adreslere ameliyatlar düzenlendi . Gözaltına edinilen aralarında üst düzey yöneticilerin de yer aldığı şüpheliler , İzmir Emniyet Müdürlüğü Örgütlü Suçlarla Şubesi’ne götürüldü . Operasyonlarla alakalı bir sonraki saatlerde izah inşa edilmesi bekleniyor . İZMİR MERKEZLİ 18 İLDE DE OPERASYON! 20 KİŞİ HAKKINDA YAKALAMA KARARI ” Askeri […]

03 Kasım 2015 Salı - 29 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

İzmir'de Büyük Operasyon! 35 Kişi Gözaltında
İzmir’de , savcılığın bilgisi dahilinde bu sabaha karşın farklı adreslere ameliyatlar düzenlendi . Gözaltına edinilen aralarında üst düzey yöneticilerin de yer aldığı şüpheliler , İzmir Emniyet Müdürlüğü Örgütlü Suçlarla Şubesi’ne götürüldü .

Operasyonlarla alakalı bir sonraki saatlerde izah inşa edilmesi bekleniyor .

İZMİR MERKEZLİ 18 İLDE DE OPERASYON! 20 KİŞİ HAKKINDA YAKALAMA KARARI

” Askeri saklı bilgi ve doküman bulundurma ” suçlamasıyla alakalı açılan davada ” kanuni yetkileri dışarısında davranış ettiği ” iddiasıyla İzmir merkezli 18 ilde düzenlenen ameliyatta birey tutuklandı , 20 birey ile ilgili da yakalama kararı çıkartıldı .

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı , muvazzaf askerlerin de aralarında yer aldığı tamamı tutuksuz yargılanan 357 birey ile ilgili , 2013 yılında ” Askeri saklı bilgi ve doküman bulundurma ” suçlamasıyla açılan davada yargılananların şikayeti üzerine soruşturma başlattı .

Bu kapsamda erken saatlerinde İzmir merkezli 18 ilde aralarında polis memuru ve mülkiye müfettişlerinin de olduğu 40 birey tutuklandı . 20 birey ile ilgili da yakalama kararı yer aldığı belirtildi .

Gözaltına edinilen ve İl Emniyet Müdürlüğüne götürülen zanlılar aralarında , ” Paralel Hükümet Yapılanması ” mensuplarının da yer aldığı belirtildi .

Zanlıların , ” Askeri saklı bilgi ve doküman bulundurma ” davasıyla alakalı soruşturmayı yürütürken kanuni yetkileri dışına çıktığı iddia edildi .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler