Ana sayfa / Haberler / Kayseri?de Kar Yağışı Başladı

Kayseri?de Kar Yağışı Başladı

Kayseri?de Kar Yağışı Başladı
Kayseri’de kar yağışı başladı

KAYSERİ’de gündüz gösterişli olmaya başlayan kar yağışı , kent merkezini beyaza bürüdü . Karlı havanın hafta sonuna civarı aralıklarla devam etmesi bekleniyor .
Pınarbaşı , Sarız , Bünyan , Tomarza benzeri ilçelerde gösterişli meydana iştirak eden kar yağışı , şehir merkezini de tesiri altına almaya başladı . Kayak merkezi dolaylarında süren yağışla beraber , kar kalınlığı 20 santimetreye ulaştı . Büyükşehir Belediyesi ekipleri ise , kayak merkezi yolunda kar kürüme çalışmalarına başladı . Kar yağışına hazırlıksız yakalanan insanlar ve sürücüler de kolay değil anlar yaşadı . Yağış sonrası buzlanma nedeniyle , otomobil araç kullanıcılarını uyarılırken , hava sıcaklığında da , hissedilir derecede düşüş yaşandı .

ERCİYES’TE PİSTLER KARLA DOLDU

Türkiye’nin mühim kayak merkezlerinden Erciyes’te de gösterişli meydana iştirak eden kar yağışı ardından , kayak pistlerinin karla dolduğu , yer yer kar kalınlığının 20 santimetreye eriştiği söylendi . Hafta sonuna civarı aralıklarla kar yağışının devam edeceğini belirten Meteoroloji Bölge Müdürlüğü yetkilileri , hava sıcaklığının da eksi 8 dereceye civarı düşeceğini bildirdi .

hakkında admin

Bunda Bakın

Görgü tanığı dehşeti anlattı!

Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin gerçekleştirdiği ve 2 polisin şehit düştüğü bombalı saldırı büyük hasara yol açtı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir