iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Kerry: Erdoğan, Sınırın IŞİD’e Kapatılması İçin Taahhüt Verdi

Kerry: Erdoğan, Sınırın IŞİD’e Kapatılması İçin Taahhüt Verdi

Belçika’nın başkenti Brüksel’deki NATO karargahında gerçekleştirilen dışişleri bakanları zirvesinin sonrasında gazetecilerin suallerini yanıtlayan Kerry , IŞİD’le mücadele ve Rusya karanlık NATO ilişkileri hakkinda izahlarda yer aldı . Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın , Suriye hududunun IŞİD’e kapatılması amaçlı taahhüt verdiğini anlatan Kerry , sınırın kapatılması hakkinda Ülkemiz’ye destek vereceklerini de dile getirdi . ” AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI VE […]

02 Aralık 2015 Çarşamba - 21 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Kerry: Erdoğan, Sınırın IŞİD'e Kapatılması İçin Taahhüt Verdi
Belçika’nın başkenti Brüksel’deki NATO karargahında gerçekleştirilen dışişleri bakanları zirvesinin sonrasında gazetecilerin suallerini yanıtlayan Kerry , IŞİD’le mücadele ve Rusya karanlık NATO ilişkileri hakkinda izahlarda yer aldı .

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın , Suriye hududunun IŞİD’e kapatılması amaçlı taahhüt verdiğini anlatan Kerry , sınırın kapatılması hakkinda Ülkemiz’ye destek vereceklerini de dile getirdi .

” AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI VE TÜRKİYE İSTİŞAREDE BULUNACAK ”

ABD Dışişleri Bakanı John Kerry , ” AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI ve Ülkemiz , sınırın kapatılması amaçlı gökyüzü ve kara güçlerinin ne türlü işbirliği yapacağı hakkinda istişarelerde bulunacak ” diye konuştu .

” ERDOĞAN TAAHHÜT VERDİ ”

Kerry , ” Reisicumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan , Ülkemiz karanlık Suriye hududunun olan kısmının IŞİD’e kapatılması kapatılması amaçlı taahhüt verdi . ” ifadesini kullandı .

Kerry bununla birlikte , ” Suriye’de IŞİD ile mücadele vermeye destekçi olmaları amaçlı NATO ülkelerinden öğrenim ve cephane desteği benzeri taleplerde bulunduk ” diye konuştu .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler