iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Küçük Kız 8 Yaşında Meme Kanseri Oldu

Küçük Kız 8 Yaşında Meme Kanseri Oldu

AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’de hayatını sürdüren 8 yaşlarındaki Chrissy Turner’a meme kanseri tanısı konuldu . Kayıtlara gecen en genç meme kanseri vakası olarak bilinen Chrissy Turner’a henüz 8 yaşında . . . Uzmanlar bu civarı minik yaşta meme kanseri olma ihtimalinin oldukça düşük olduğunu söylerken test sonuçları acı haberi doğruluyor . OLAY NASIL GELİŞTİ . . […]

26 Kasım 2015 Perşembe - 31 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Küçük Kız 8 Yaşında Meme Kanseri Oldu
AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’de hayatını sürdüren 8 yaşlarındaki Chrissy Turner’a meme kanseri tanısı konuldu . Kayıtlara gecen en genç meme kanseri vakası olarak bilinen Chrissy Turner’a henüz 8 yaşında . . .

Uzmanlar bu civarı minik yaşta meme kanseri olma ihtimalinin oldukça düşük olduğunu söylerken test sonuçları acı haberi doğruluyor .

OLAY NASIL GELİŞTİ . . .

Küçük kız , Geçen ay göğsünde yumru hisseti ve annesine belirtti . Annesiyle birlikte hastaneye giden minik kıza meme kanseri teşhisi konuldu .

ANGELİNA JOLİE’YE UYGULANAN TEDAVİDEN GÖRECEK

Küçük Chrissy’e bir sonraki ay Angelina Jolie’ye de uygulanan mastektomi ifade edilecek ve meme dokuları çıkartılacak .

ÇOCUKLUKTA MEME KANSERİ MİLYONDA BİR GÖRÜLÜYOR

Bu tip bir meme kanseri ise normalde milyonda bir görülüyor . Kemoterapi ya da radyoterapi minik Chrissy amacıyla bir sürü ağır olacağı amacıyla rehabilitasyonda mastektomi uygulanmasına hüküm verildi .
ANNESİ VE BABASI DA KANSER OLDU

Geçmiş yıllarda Chrissy’nin annesi Anette Turner rahim ağzı kanseriyle , Babası Troy Turner ise kan kanseriyle mücadele etti . Ailesi bu şekilde bir vaziyetle karşılaşacağını tahmin ediyordu ama bu civarı erken olmasını beklemiyorlardı . Minik kızın ailesi tıbbi masrafları karşılamak amacıyla bir yardım kampanyası başlattı .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler