Ana sayfa / Haberler / Küçük Kız 8 Yaşında Meme Kanseri Oldu

Küçük Kız 8 Yaşında Meme Kanseri Oldu

Küçük Kız 8 Yaşında Meme Kanseri Oldu
AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’de hayatını sürdüren 8 yaşlarındaki Chrissy Turner’a meme kanseri tanısı konuldu . Kayıtlara gecen en genç meme kanseri vakası olarak bilinen Chrissy Turner’a henüz 8 yaşında . . .

Uzmanlar bu civarı minik yaşta meme kanseri olma ihtimalinin oldukça düşük olduğunu söylerken test sonuçları acı haberi doğruluyor .

OLAY NASIL GELİŞTİ . . .

Küçük kız , Geçen ay göğsünde yumru hisseti ve annesine belirtti . Annesiyle birlikte hastaneye giden minik kıza meme kanseri teşhisi konuldu .

ANGELİNA JOLİE’YE UYGULANAN TEDAVİDEN GÖRECEK

Küçük Chrissy’e bir sonraki ay Angelina Jolie’ye de uygulanan mastektomi ifade edilecek ve meme dokuları çıkartılacak .

ÇOCUKLUKTA MEME KANSERİ MİLYONDA BİR GÖRÜLÜYOR

Bu tip bir meme kanseri ise normalde milyonda bir görülüyor . Kemoterapi ya da radyoterapi minik Chrissy amacıyla bir sürü ağır olacağı amacıyla rehabilitasyonda mastektomi uygulanmasına hüküm verildi .
ANNESİ VE BABASI DA KANSER OLDU

Geçmiş yıllarda Chrissy’nin annesi Anette Turner rahim ağzı kanseriyle , Babası Troy Turner ise kan kanseriyle mücadele etti . Ailesi bu şekilde bir vaziyetle karşılaşacağını tahmin ediyordu ama bu civarı erken olmasını beklemiyorlardı . Minik kızın ailesi tıbbi masrafları karşılamak amacıyla bir yardım kampanyası başlattı .

hakkında admin

Bunda Bakın

Görgü tanığı dehşeti anlattı!

Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin gerçekleştirdiği ve 2 polisin şehit düştüğü bombalı saldırı büyük hasara yol açtı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir