iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Malta Dil Okulları’nda Hem Tatil Yapın Hem Dil Öğrenin

Malta Dil Okulları’nda Hem Tatil Yapın Hem Dil Öğrenin

  Günümüzde yabancı dil bilme gerekliliği her geçen gün artmaktadır. İş başvurularında sorulan sorulardan biri de yabancı dil, özellikle de İngilizce bilip bilmediğiniz olur. Ülkemizde okullarda verilen İngilizce eğitimi, akıcı bir şekilde konuşmak için yeterli değildir. Son yılların bu konuda ürettiği çözümlerden biri de Malta Dil Okulları ’dır. İngiltere ile aynı eğitim sisteminin uygulandığı okullar, […]

16 Ocak 2016 Cumartesi - 47 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

Günümüzde yabancı dil bilme gerekliliği her geçen gün artmaktadır. İş başvurularında sorulan sorulardan biri de yabancı dil, özellikle de İngilizce bilip bilmediğiniz olur. Ülkemizde okullarda verilen İngilizce eğitimi, akıcı bir şekilde konuşmak için yeterli değildir. Son yılların bu konuda ürettiği çözümlerden biri de Malta Dil Okulları ’dır. İngiltere ile aynı eğitim sisteminin uygulandığı okullar, binlerce öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Malta, bir dönem İngiliz sömürgesinde olduğu için, bu ülkenin izlerini taşımaktadır. Uzunca bir süredir ülkenin turizm dışında gelir kaynaklarının biri de dil okullarıdır.

Ekonomik Ve İyi Bir Dil Eğitimi İçin Malta’yı Tercih Etmelisiniz

Malta adasında bulunan dil okullarının büyük bir bölümü, merkezi İngilstere’de bulunan dil okullarının şubesi olarak hizmet vermektedir. Bunların dışında hizmet veren dil okullarının da bu okullarla eğitim standardı açısından hiçbir farkı bulunmamaktadır. Malta Dil Okulları’nda ve Malta Yaz Okulları ’nda görev yapan öğretmenlerin tamamına yakını İngiltere’den gelmektedir. Bu adada hizmet veren dil okulları, genel olarak İngilizce eğitimi dışında IELTS ve TOEFL gibi sınavlara yönelik kurslar da vermektedir. Malta’daki dil okulları maliyet bakımından diğer ülkelerdeki dil okulları ile karşılaştırıldığında, oldukça düşük olduğundan İngilizce öğrenmek isteyen kişilerin en çok tercih ettiği yerler arasındadır.

Hem Tatil Yapın Hem Dil Öğrenin

Malta Adası; dört mevsim sıcak iklimi, kumsalları ve tarihi eserleri ile bilinen ve İngilizce konuşulan Akdeniz adalarından birisidir. Yılın tüm günlerinde ılıman bir havaya sahip olan ada, bu özelliği ile turistlerin de uğrak yerlerinden biridir. Bu özelliği ile de Malta’ya eğitim için gelmiş kişiler için bulunmaz bir fırsattır. Her sene Avrupa’dan çok sayıda öğrenci ağırlayan ada; hem tatil yapıp hem de dil öğrenmenin keyfini çıkaran öğrencilerle dolup taşmaktadır.

Malta’da Dil Okulları

Herkes için en az bir yabancı dilin şart olduğu günümüzde, okullarda verilen İngilizce eğitimi ile akıcı bir şekilde İngilizce konuşmak mümkün değildir. Yurtdışında açılan pek çok dil okulu kısa sürelerde akıcı bir yabancı dil konuşmanın garantisini vermektedir. Als Study olarak, dil öğrenmek isteyen ve bunu yurtdışında yapmak isteyen tüm öğrencilere danışmanlık yapıyor, yurtdışı eğitim için gerekli tüm vize, kayıt ve konaklama ile ilgili işlemlerinde yardımcı oluyoruz. Adana, Tokat, Ankara ve Amerika’da bulunan temsilciliklerimizle bu konularda faaliyet göstermekteyiz. Eğitimini yurtdışında almaya karar vermiş öğrencilerimize yol gösterme dışında başka bir faaliyet alanımız bulunmamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler