iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Merkel Ankara ziyareti öncesi konuştu

Merkel Ankara ziyareti öncesi konuştu

Almanya Başbakanı Angela Merkel, AB liderlerinin bugün katılacağı doruk öncesi Federal Meclis’te konuştu. NTV’nin haberine göre mülteci siyaseti nedeniyle sert eleştirilerin hedefinde meydana gelen Merkel, “Mülteci sorunun çözümünde Türkiye kilit role sahip. Mülteci akınıyla başedebilmek için Türkiye en iyi şekilde desteklenmeli” dedi. Türkiye’nin AB üyeliğine de değinen Almanya Başbakanı Angela Merkel, AB’nin Türkiye ile yürüttüğü […]

18 Ekim 2015 Pazar - 57 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Merkel Ankara ziyareti öncesi konuştu
Almanya Başbakanı Angela Merkel, AB liderlerinin bugün katılacağı doruk öncesi Federal Meclis’te konuştu.

NTV’nin haberine göre mülteci siyaseti nedeniyle sert eleştirilerin hedefinde meydana gelen Merkel, “Mülteci sorunun çözümünde Türkiye kilit role sahip. Mülteci akınıyla başedebilmek için Türkiye en iyi şekilde desteklenmeli” dedi. Türkiye’nin AB üyeliğine de değinen Almanya Başbakanı Angela Merkel, AB’nin Türkiye ile yürüttüğü üyelik görüşmelerinin ucunun açık olduğunu bir kez daha yineledi.

“ULUSAL FACİA” UYARISI

Angela Merkel’in lideri olduğu Hristiyan Demokrat Birlik CDU partisinin tabanı, hükümetin mülteci krizinde seyrettiği liberal siyasete tepki gösteriyor. CDU’nun Saksonya eyaletinin Schkeuditz kentinde tertip ettiği bir toplantıya katılan Başbakan Merkel toplantıda üyelerin sert eleştirileriyle karşılaştı.

CDU üyeleri, Almanya’ya mülteci girişinin engellenmesini talep ederken, Merkel’i başarısızlıkla suçladı. Mülteci akınının durdurulmaması halinde “ulusal facia” yaşanacağı uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler