Ana sayfa / Haberler / MHP Erzurum Narman İlçe Başkanı Seyfullah Kılıç Görevinden İstifa Etti

MHP Erzurum Narman İlçe Başkanı Seyfullah Kılıç Görevinden İstifa Etti

MHP Erzurum Narman İlçe Başkanı Seyfullah Kılıç Görevinden İstifa Etti
MHP’de 1 Kasım seçimlerinden ardından başlayan istifalara Erzurum’un Narman İlçe Başkanı Seyfullah Kılıç da ilave etti . Kılıç , yaptığı açıklamada ” Yaklaşık iki yıldır seve seve yapmış olduğum Milliyetçi Davranış Partisi İlçe Başkanlığı görevimi bugün itibariyle bitirmiş bulunmaktayım ” ifadelerini kullandı .

GEREKÇE BAHÇELİ VE YARDIMCILARININ SORUMSUZLUĞU

İstifa etmesine ne sebeple olarak Genel Başkan Hükümet Bahçeli ve yardımcılarını gösteren Seyfullah Kılıç , izahında şu ifadelere yer verdi:

” YAPACAKLARI EN ONURLU DAVRANıŞ , İSTİFADAN ZİYADE İNTİHARDIR ”

” İstifa nedenim , vazife sorumluluğundan kaçan , 1940’ların siyasetini yürüten ve de hiçbir biçimde tabanın sesine kulak vermeyip Milliyetçi Davranış Partisi’ni iktidar inşa etme gayesinde olmayan , ülkenin en kolay değil günlerinde bile elini taşın altına koymayan MHP Genel Başkanı Hükümet Bahçeli ve yardımcıları yüzündendir . Bu dava uğruna can vermiş binlerce insanın vebalini , Milliyetçi Davranış Partisi’ni bu seviyeye düşüren bu şahsiyetler asla ödeyemeyeceklerdir . Bu bahsettiğim kişilerin yapacağı en onurlu davranış istifadan ziyade , intihardır . “

hakkında admin

Bunda Bakın

Görgü tanığı dehşeti anlattı!

Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin gerçekleştirdiği ve 2 polisin şehit düştüğü bombalı saldırı büyük hasara yol açtı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir