iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

MHP’den Çizik Yiyen Meral Akşener Sessizliğini Bozdu

MHP’den Çizik Yiyen Meral Akşener Sessizliğini Bozdu

MHP’nin 1 Kasım’daki seçim için hazırladığı listede yer almayan Meral Akşener, ‘Devlet Bey, çok ön plana çıkmamdan rahatsız oldu.’ dedi.

20 Eylül 2015 Pazar - 111 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

MHP’nin 1 Kasım saylav namzet sıralamasında toprak almayan MHP Meclis Eski Başkanvekili Meral Akşener, açıklamalarıyla Bahçeli’yi topa tuttu.

İlk kat mütekellim MHP Meclis Eski Başkanvekili Meral Akşener, listede çizgi yemesiyle ait suskunluğunu benzeyen etrafına bozdu ve ‘Kırgın değilim, kızgınım’ değerlendirmesi yaptı.

BAHÇELİ’YE TEPKİ GÖSTERDİ

Aday listesine konulmadığını İstanbul’da öğrendikten sonraları telefonlarını kapatan Akşener, MHP Genel Başkanı Bahçeli’ye tepkime gösterdi. Sözcü’de toprak düzlük habere göre; Meral Akşener, benzeyen etrafına şu değerlendirmeleri yaptı:

‘ÖN PLANA ÇIKMAMDAN RAHATSIZ OLDU’

‘Hakkımda o denli konuştu, konuştu sonraları da ant töreni esnasında Meclis Genel Kurulu’nda yanına çağırdı. 12 çağ birlikte oturdum. O denli dayanabildim sonraları kalktım.

Devlet Bey, baş döndürücü ön plana çıkmamdan tasalı oldu. 7 Haziran seçimlerinde beni namzet göstermeyeceğini düşündüm, fakat namzet gösterince şaşırdım. Bu kere namzet yapmaz dedim. O nedenden namzetlik başvurumu kendim yapmadım. Danışmanım aracılığıyla müracaatta bulundum.

‘BENİ GENEL MERKEZ’E AYAĞINA ÇAĞIRDI’

Meclis’teki ant töreni sonrası kendisiyle on paralık görüşmedim, birlikte araya gelmedim. Bu süreçte birlikte uzlaştırıcı tarafından müzakere etmek düşüncesince beni Genel Merkez’e ayağına çağırdı, gitmedim.

‘1 KASIM’DAN SONRA YOL HARİTAMI ÇİZECEĞİM’

1 Kasım’a denli evimde gelişimleri izleyeceğim. 1 Kasım sonrası izleyeceğim tarz haritamı çizeceğim.’ (Kaynak: Sözcü)

PARTİLER ADAYLARINI AÇIKLADI! İŞTE TÜM DETAYLAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler