iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Oğuzhan’ın frikik itirafı

Oğuzhan’ın frikik itirafı

Beşiktaş’ın Gaziantepspor maçında frikik golü atan Oğuzhan, maç sonrasında konuştu

28 Ağustos 2015 Cuma - 31 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Beşiktaş’ın Gaziantepspor’u 4-0 aşınmış etmiş olduğu maçta kilidi açan golü atan Oğuzhan Özyakup, mücadelenin arkası sıra konuştu. Oğuzhan attığı frikik golünde yaşananları anlatırken, Tümer Metin’e de ileti gönderdi.

İŞTE OĞUZHAN’IN SÖZLERİ…

Maça kontrollü, baskılı başladık. Gole büyüklüğünde balans bizim elimizdeydi. Bir mütenevvi golü bulamadık. Golü bulduktan sonraları da, düzlük veriyorlar, bunu analizlerde de görmüştük. Tolga abi Ersan’a gelerek, benim düşüncesince kalecinin köşesine vur demişti. Ben de onu dinlemedim diyeyim. Antrenmanlarda bu vuruşu çalıştım. Tümer abi Mersin maçında o bütünüyle oradan girmez demişti, ayrımsız noktada. Çok çalıştım ben. Çok çalışmanın ödülü de bu. İlk golü bulduktan sonraları baş döndürücü rahatladık. Çok düzlük bulduk ve bunu da dobra değerlendirdik.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler