iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Otogarda taksicilere asayiş operasyonu

Otogarda taksicilere asayiş operasyonu

Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Büyük İstanbul Otogarı’ndaki taksilere yönelik uygulama yaptı.

01 Eylül 2015 Salı - 53 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Büyük İstanbul Otogarı’ndaki taksilere müteveccih infaz yaptı. 

Uygulama esnasında aracından bıçak ve kazık sâdır taksiciler karşı prosedür yapılırken, baş döndürücü sayıda suçtan aranması mevcut benzeşim taksici de gözaltına alındı.

Asayiş Şube Müdürlüğü’ne ilişkin ekipler, sabahleyin saatlerinde Büyük İstanbul Otogarı’ndaki taksilere müteveccih infaz başlattı. Otogarda muntazır taksiler mürekkep tane ortak numara arandı. Yapılan aramalar esnasında ara sıra araçlardan bıçak ve kazık çıktı. Asayiş ekipleri, bu vasıtaların şoförleri karşı prosedür yaptı. Taksicilerin de üzerileri aranarak etiket sorgulaması yapıldı. Yapılan etiket sorgulaması esnasında baş döndürücü sayıda suçtan aranması bulunmuş olduğu belirleme edilen benzeşim taksici ise bilezik takılarak gözaltına alındı.

Otogardaki taksiciler ortada geçtiğimiz günlerde çekişme çıkmış, kazık ve bıçakların kullanıldığı kavgayı ayırmakta meşakkat calip manşet havaya biberli açmıştı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler