Ana sayfa / Haberler / Parti meselesi değil ülke meselesi!

Parti meselesi değil ülke meselesi!

Parti meselesi değil ülke meselesi!
AK Parti Antalya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, tercih çalışmalarını Alanya’nın Keşefli, Yeşilöz, Büyükpınar, Hocalar, Özvadi, İmamlı ve Uğrak Mahallelerinde devam ettirdi . Bireylerin yüklü ilgisiyle karşılaşan Çelik, 1 Kasım seçimlerinin Türkiye amaçlı yaşamsal ehemmiyet taşıdığını anımsattı .
” SORUN PARTİ MESELESİ DEĞİL ÜLKE MESELESİ”
Çelik, “Çevremiz adeta ateş çemberi. Türkiye bu ateş çemberinin içerisinde bölgenin tek stabil ülkesi. En Son 13 yılda kuvvetli AK Parti hükümetleri ile kocaman bir kalkınma hamlesi gerçekleştiren ülkemiz, istikrarsızlaştırılmaya çalışılıyor. Gün geçmiyor ki, batı medyasında ülkemizi hedefleyen bir karalama ve siyah propaganda olmasın. Harici kaynaklı siyah propagandanın üzgünüm içte de destekleri var. Milletin AK Parti’ye meydana gelen yardım ve sempatisini kırmaya çalışıyorlar. Meselenin parti sorunu olmadığını, ülke sorunu meydana geldiğini halkımız bir sürü iyi biliyor ve görüyor” dedi.
“ZAYIF, BATIYA MUHTAÇ VE BAĞIMLI BİR ÜLKE İSTEYENLER VAR”
Sena Nur Çelik, “Birlik ve beraberliğe en bir sürü gereksinim duyduğumuz günlerde, farklılıklarımızı kutuplaşma, nefret ve husumet vesilesi yapmak amaçlı emek gösterenler var. Parlamentoda bir iktidar çoğunluğu oluşmasın diye her yola müracaat ediyorlar . Türkiye bir koalisyona muhtaç olursa bu çevreler, ülkemizi talep ettikleri yöne sokacaklarına inanıyorlar. Biz kuvvetli olursak, birlik ve beraberliğimiz korursak ve her süre olduğu benzeri bir birimize sahip çıkarsak bu tuzaklar hiçbir işe yaramayacaktır. Yükselen ve güçlenen bir Türkiye istemeyenler, fit , batıya muhtaç ve bağımlı bir ülke isteyenler milletimizden gereken cevabı 1 Kasım seçimlerinde alacaktır” diye konuştu

hakkında admin

Bunda Bakın

Görgü tanığı dehşeti anlattı!

Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin gerçekleştirdiği ve 2 polisin şehit düştüğü bombalı saldırı büyük hasara yol açtı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir