iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Putin’den Yeni Salvo: Türk Yönetimi İlişkileri Kasten Çıkmaza Sürüklüyor

Putin’den Yeni Salvo: Türk Yönetimi İlişkileri Kasten Çıkmaza Sürüklüyor

Rusya Hükümet Başkanı Vladimir Putin , ” Türk idaresi Rusya oldu Ülkemiz ilişkilerini kasten çıkmaza sürüklüyor ” diye konuştu . Sınır ihlali yaptığı gerekçesiyle Rus savaş uçağının Türk jetleri aracılığıyla düşürülmesi Ülkemiz ve Rusya aralarında krize ne nedenle oluyor . Rusya Hükümet Başkanı Vladimir Putin konu ile ilgili yaptığı katı açıklamalarına bir yenisini ek olarak […]

26 Kasım 2015 Perşembe - 19 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Rusya Hükümet Başkanı Vladimir Putin , ” Türk idaresi Rusya oldu Ülkemiz ilişkilerini kasten çıkmaza sürüklüyor ” diye konuştu .
Sınır ihlali yaptığı gerekçesiyle Rus savaş uçağının Türk jetleri aracılığıyla düşürülmesi Ülkemiz ve Rusya aralarında krize ne nedenle oluyor . Rusya Hükümet Başkanı Vladimir Putin konu ile ilgili yaptığı katı açıklamalarına bir yenisini ek olarak ekledi . Putin , ” Türk liderler kasıtlı olarak Rusya oldu Ülkemiz ilişkilerini çıkmaza sokuyor ” iddiasında bulundu .

Putin’in açıklamalarının öncesinde konuşan Kremlin Sözcüsü Dimitri Peskov ise Ülkemiz’den uçağın düşürülmesiyle ilgili gerçekçi bir detaylı bilgi beklediklerini ifade etti . Peskov , açıklamasında , Rusya’nın Ülkemiz’ye yaptırım uygulamayı düşünmediğini , Ülkemiz’den ithal edilen gıda ürünlerine de ambargo koymayı da planlamadıklarını ifade etti .

Putin’in açıklamalarından satırbaşları;

” Terörle mücadelede partner saydıklarımızın bizi sırtımızdan haince bıçaklamasını şüphesiz açıklanamaz buluyoruz .

” ULUSLARARASI HUKUKA AYKIRI ”

Rus oldu Türk ilişkilerini çıkmaza sürüklemek istiyorlar benzeri yaşanıyor . Bunun Için üzülüyoruz . Ülkemiz profesyonel olarak ilişkileri çıkmaza sürüklüyor benzeri yaşanıyor . Uçağımızın düşürülmesi uluslararası hukuka aykırı bir olaydı .

” BİZDEN ÖZÜR DİLENMEDİ ”

Ankara’dan da bu konuyla alakalı artık anlaşılır bir detaylı bilgi duymadık . Bizden özür dilenmediği benzeri , kimse bize zararın telafi edileceğini ya da suçluların cezalandırılacağını da söylemedi . “

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler