iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Rusya dünyanın internetini kesmeyi mi düşünüyor?

Rusya dünyanın internetini kesmeyi mi düşünüyor?

Son günlerde Rus denizaltılarının internetin ana kablolarının yer aldığı bölgede görülmesi AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’li askeri ve istihbarat yetkililerinde endişelenmeye ne sebeple oldu . New York Times’ta bulunan habere göre Rus denizaltıları dünyanın internete erişini imkanı sunan deniz altı kablolarına yakın bir bölgede ameliyat düzenliyor . Rusların o bölgede bulunması bir takım AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’li askeri […]

27 Ekim 2015 Salı - 101 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Rusya dünyanın internetini kesmeyi mi düşünüyor?
Son günlerde Rus denizaltılarının internetin ana kablolarının yer aldığı bölgede görülmesi AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’li askeri ve istihbarat yetkililerinde endişelenmeye ne sebeple oldu .
New York Times’ta bulunan habere göre Rus denizaltıları dünyanın internete erişini imkanı sunan deniz altı kablolarına yakın bir bölgede ameliyat düzenliyor . Rusların o bölgede bulunması bir takım AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’li askeri ve istihbarat yetkililerinin , çatışma hemen bu hatlara saldırılabileceği konusunda endişelenmesine neden oluyor .

Rusların bu biçimde bir girişimde bulunacaklarına konusunda bir somut gelişim yaşanmazken Rusya’da nihai günlerde artan askeri hareketlilik kafaları karıştırıyor .

Dünyanın internet erişimini imkanı sunan bu kablolar bundan önce çeşitli sebeplerle zarar görmüş fakat AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’li yetkililer bunları çabuk biçimde onarmıştı . AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI endişelendiren vaziyet ise Rusya’nın bu kablolara kısa sürede onarılamayacak zararlar vermesi .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler