iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Rusya Enerji Bakanı: Türk Akım Durduruldu, Akkuyu Devam Edecek

Rusya Enerji Bakanı: Türk Akım Durduruldu, Akkuyu Devam Edecek

Rusya ile Ülkemiz aralarında süren krizde Rus tarafı yaptırımlarını devreye sokmayı sürdürüyor . Rusya’nın nihai hamlesi Türk Akımı projesinde oldu . Rus Enerji Bakanı projenin durdurulduğunu bilgisini verdi . RUS BAKAN AÇIKLADI Rusya Enerji Bakanı Aleksandr Novak , Türk Akımı projesinin durdurulduğunu doğruladı . AKKUYU SANTARLİ DEVAM EDECEK Novak Akkuyu Nükleer santrali projesi konusunda görüşmelerin […]

03 Aralık 2015 Perşembe - 50 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0


Rusya Enerji Bakanı: Türk Akım Durduruldu, Akkuyu Devam Edecek
Rusya ile Ülkemiz aralarında süren krizde Rus tarafı yaptırımlarını devreye sokmayı sürdürüyor . Rusya’nın nihai hamlesi Türk Akımı projesinde oldu . Rus Enerji Bakanı projenin durdurulduğunu bilgisini verdi .

RUS BAKAN AÇIKLADI

Rusya Enerji Bakanı Aleksandr Novak , Türk Akımı projesinin durdurulduğunu doğruladı .

AKKUYU SANTARLİ DEVAM EDECEK

Novak Akkuyu Nükleer santrali projesi konusunda görüşmelerin ise süreceğini bilgisini verdi .

GAZPROM’DAN DA AÇIKLAMA GELDİ

Gazetecilerin sorularına cevaplayan Gazprom Başkanı Aleksey Miller , bir soru üzerine , ” Türk Akımı amaçlı ilk öncesinde Ülkemiz’nin bize müracaat etmesi sebep . Tabii şayet bu projeyle ilgileniyorsa . Fakat şu ana civarı bize bu şekilde bir teklifle gelmedi ” dedi .

GÖRÜŞMELERİN DURDURULDUĞUNU DOĞRULADI

Miller , Ülkemiz’nin Rusya’ya müracaat etmesi şeklinde ‘Türk Akımı’ müzakerelerinin yine başlamasının olası olup olmadığına konusunda bir soru karşısında da , ” Şayet Ülkemiz bu projenin kendisi amaçlı gereken olduğunu düşünüyorsa , bize başvurabilir ” ifadelerini kullandı . Böylelikle Miller , ‘Türk Akımı’ müzakerelerinin durdurulduğunu doğrulamış oldu .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler