iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Rusya’daki Türk Halı Fabrikasına Kar Maskeli ve Silahlı Baskın

Rusya’daki Türk Halı Fabrikasına Kar Maskeli ve Silahlı Baskın

Türk halı üreticisi Merinos’un Rusya’nın Rostov don na Don ilindeki fabrikası güvenlik görevlisi meydana geldiği öne sürülen kişi aracılığıyla basıldı . Laf konusu kişi fabrikada tek birlik bilgisayarların hard disklerine el koydu . HEPİMİZİN ÖDÜ KOPTU İTAR don TASS ajansına baskınla ilgili izah yapan Rus Müdür Svetlana Zimina , ” Bizim fabrikayı Rus makamları sıkça […]

02 Aralık 2015 Çarşamba - 42 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Rusya'daki Türk Halı Fabrikasına Kar Maskeli ve Silahlı Baskın
Türk halı üreticisi Merinos’un Rusya’nın Rostov don na Don ilindeki fabrikası güvenlik görevlisi meydana geldiği öne sürülen kişi aracılığıyla basıldı . Laf konusu kişi fabrikada tek birlik bilgisayarların hard disklerine el koydu .

HEPİMİZİN ÖDÜ KOPTU

İTAR don TASS ajansına baskınla ilgili izah yapan Rus Müdür Svetlana Zimina , ” Bizim fabrikayı Rus makamları sıkça denetliyor . Ancak bu kez durum denetimden ziyade baskını andırıyordu . Otomatik silahlı ve kar maskeli ansızın fazla kişi Zabıta ve güvenlik servisi personeli oldukları söyleyerek içeri daldı . Fabrikadaki imalatı durdurmak zorunda kaldık . Ne bulmaya geldiklerini bilmiyorum . Ancak fabrikanın anne bilgisayarındaki hard disklerini söktüler . Bizim fabrikada çoğunlukla bayan işçiler çalıştığı amaçlı hepimizin ödü koptu . Böylece tek birşey şimdiye civarı ne duyduk ne de gördük ” diye konuştu .

450 RUS’A İŞ İMKANI SAĞLIYOR

Baskınla ilgili mühim tek detay ek olarak anlatan Rus müdür , ” Fabrikamızda yönetici ekibinde Türk yurttaşı 9 kişi de çalışıyor . Onların elinde gereken tüm evrak ve iş izinleri de var . Bunun Için nazaran bize erişen bilgiye göre Rusya’dan hudut dışı edileceklermiş . Neye güvenerek kimse bilmiyor ” halinde sohbet etti . Rusya’nın Rostov na Don ilindeki ” Merinos ” imalat hanesinde , 450 Rus vatandaşına iş fırsatı sağlıyor . Baskın olayı ile ilgili Merinos’un Ülkemiz’deki genel orta telefonları ise yanıt vermedi .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler