Ana sayfa / Spor / Sinan Şamil Sam’ın son fotoğrafı..

Sinan Şamil Sam’ın son fotoğrafı..

Sinan Şamil Sam'ın son fotoğrafı..
Karaciğer yetmezliği yer alan , bir süredir tedavi gören Yaşam Kıtalararası Ağır Sıklet Boks Şampiyonu Sinan Şamil Sam’ın Geçen günlerde böbrek yetmezliğinin de başladığı ve yüklü bakım servisine alındığı bildirilmişti .

Sancaktepe Via Hospital’in yüklü bakım servisinde rehabilitasyonu süren Yaşam Kıtalararası Ağır Sıklet Boks Şampiyonu Sinan Şamil Sam’ı ziyaret eden Olimpiyat Şampiyonu daha önceki ulusal güreşçi ve Federasyonun daha önceki Başkanı Hamza Yerlikaya , Instagram hesabından Sam’ın hasta yatağındaki fotoğrafını paylaşarak altına ‘Sadece DUA’ ifadesini kullandı .
Sinan Şamil Sam amaçlı gözyaşı döktü

Eski olimpiyat ve yaşam şampiyonları güreşçi Mahmut Demir , halterci Naim Süleymanoğlu , boksta olimpiyat üçüncülüğü yer alan Malik Beyleroğlu ile spor spikeri Bilgehan Demir , organ nakli amaçlı bekleyen ve yüklü bakımda rehabilitasyonu süren daha önceki yaşam kıtalararası ağır sıklet boks şampiyonu Sinan Şamil Sam’a moral vermek amaçlı Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin ( TSYD ) Levent’teki merkezinde basın toplantısı düzenledi .

DEMİR: ” AZİZ MİLLETİMİZDEN RİCAMIZ EVLATLARINA SAHİP ÇIKMALARIDIR ”

Toplantıda açıklamalarda yer alan Mahmut Demir , Sinan Şamil Sam’ın , kocaman bir şampiyon olduğunu söyleyerek , ” Sinan Şamil Sam ‘boğazın boğası’ olarak tanınır . Bayrağımızı göklere çektirmiş kocaman bir şampiyon şimdi karaciğer yetmezliğiyle mücadele etmekte , yüklü bakımda bulunmaktadır . Boksla uğraşan kişilerde bu şekilde hastalıklar olabiliyor . Sinan Şamil Sam’ın doktoru bir an öncesinde organ bulunup nakil yapılması gerektiğini ve zamanlara yarıştıklarını söyledi . Bilindiği üzere milletimiz bu çeşit durumlarda birlik ve beraberlik içinde yardımlaşmayı başaran bir millettir . Milletimiz adına bayrak dalgalandırmış ve istiklal marşı dinletmiş şampiyonlar olarak aziz milletimizden ricamız evlatlarına sahip çıkmalarıdır ” dedi .
” SOSYAL MEDYADAKİ HABERLER ASILSIZDIR ”

Mahmut Demir , Sinan Şamil Sam’ın kız kardeşinin böbreğini ağabeyine verdiğini fakat bunun yeteri kadar olmadığını dile getirdi . Sosyal medyada çıkan haberlerle alakalı de konuşan Demir , Sinan Şamil Sam’ın öldüğü yönündeki haberler asılsız olduğunu vurguladı . Demir , ” Bu haberler sporcumuzu ve yakınlarını üzmektedir . Herkesin doğru bilgi paylaşımında bulunmasını rica ediyoruz ” diye sohbet etti .

SÜLEYMANOĞLU: ” DAHA DUYARLI OLMALIYIZ ”

Naim Süleymanoğlu ise yaptığı açıklamada , şampiyona dayanak vermek amaçlı burada olduklarını belirterek , ” Bizim amaçlı mühim meydana iştirak eden ülkemizde bunun duyulmasıdır . Daha duyarlı olmalıyız . Sinan amaçlı elimizden geleni yapacağız ” izahlarında bulundu . Süleymanoğlu’nun gözleri doldu .

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Spor spikeri Bilgehan Demir de konuşma sırasında gözyaşlarını tutamayarak , ” Sinan Şamil Sam , hiçbir zaman yenilmez denen kişileri nakavt etti . Şam , bu ülkeye bir sürü şeyler kazandırdı ” dedi .

hakkında admin

Bunda Bakın

Fenerbahçe, maç fazlasıyla lider

Spor Toto Süper Lig’in 16. haftasında Fenerbahçe, Gençlerbirliği deplasmanında kazanarak maç fazlasıyla, 37 puanla liderliğe yükseldi. Sarı-lacivertliler ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir