iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Sınırda büyük çatışma: 37 terörist öldürüldü

Sınırda büyük çatışma: 37 terörist öldürüldü

Musul’da DAEŞ’in saldırısı engellenirken 37 terörist öldürüldü.

02 Nisan 2016 Cumartesi - 24 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

DHA

Irak’ta Musul operasyonlar komutanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre El Nasır ve Xerberdan köylerine eş zamanlı saldırıya geçen terör örgütü DAEŞ hezimete uğradı ve iki saldırıda 37 üyesi öldürüldü.

Bildiride ”Bugün Musul’un güneyinde El Nasır köyünde bulunan 71. Tugay’a bağlı askeri birliklerimize terör örgütü DAEŞ tarafından saldırı düzenlendi, teyakkuzda olan cesur askerlerimiz anında saldırıya karşılık verdi ve DAEŞ’in ilerlemesine engel oldu” denildi. Bildiriye göre ilk saldırı sonucu 10 DAEŞ üyesi ölü olarak ele geçirildi. Bildirinin devamında “DAEŞ ikinci saldırısını Xerberdan köyündeki 15. Tümen’e bağlı birliklere karşı düzenledi, saldırıda 1’i kadın olmak üzere 3 intihar eylemcisi ile birlikte toplam 27 terörist öldürüldü” denildi.

 

 

KAYNAK :

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler