Ana sayfa / Yaşam / Spor için enerji veren karışımlar

Spor için enerji veren karışımlar

Spor için enerji veren karışımlar

Profesyonel olarak spor yapan çok sayıda insan, normal gıda miktarı yeterli gelmediği için fazladan besin takviyeleri almayı tercih ediyor. Bu takviyeleri de ürün üzerinde yazan miktar kadar su ile birlikte kullanarak, keyifli bir enerji içeceği şekline dönüştürüyor. Çünkü birçok insan, bu içeceklerin olumlu etkilerinin yanı sıra lezzetini tatmaktan da son derece hoşlanıyor.

Limon aromalı enerji içeceği

Eğer olumlu etkileri olan bir limon aromalı enerji içeceği arıyorsanız, Powergel Lemon’u mutlaka deneyin. Spora başlamadan önceki karbonhidrat depolarınızı artırmak ve spor sonrasında da yorgunluğunuzu hafifletmek için bu ürün çok doğru bir tercih olacaktır. Bu markanın ürün özelliklerini daha yakından incelemek için http://www.gnc.com.tr/POWERGEL-LEMON_4347.html adresine tıklamanız yeterli.

Her sporcu, fiziksel aktivite sürecinde kullanmak için yüksek düzeyde karbonhidrata ihtiyaç duyar. Bizim sizlere tavsiye ettiğimiz Powergel Lemon da bu karbonhidrat düzeyini gayet sağlıklı bir şekilde yükseltirken, lezzetli içimiyle gayet keyifli anlar yaşatır. 100 gramında 260 kcal enerji içeren bu ürünün, yine 100 gramında 65 gram karbonhidrat yer alıyor.

Powergel limon

Almanya menşeli bir ürün olan Powergel’in limon aromalı enerji içeceği, ülkemize ithal olarak getiriliyor. İçeriğinde çok sayıda besleyici gıdalar bulunan bu ürün, 15 yaşından küçükler uygun değil. Ayrıca hamileler için de ancak doktor kontrolünde kullanımı uygun olarak görülüyor. Zengin bir içeriğe sahip olan Powergel’in özellikle yeterli miktarda sıvı ile alınması çok önemli.

hakkında admin

Bunda Bakın

Düğün Davetiye Modelleri

  Düğün mevsiminin açılması ile birlikte çiftlerin en çok düğün davetiye modelleri arayışı içerisinde olduğu ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir