iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Spor için enerji veren karışımlar

Spor için enerji veren karışımlar

Spor için enerji veren karışımlar Profesyonel olarak spor yapan çok sayıda insan, normal gıda miktarı yeterli gelmediği için fazladan besin takviyeleri almayı tercih ediyor. Bu takviyeleri de ürün üzerinde yazan miktar kadar su ile birlikte kullanarak, keyifli bir enerji içeceği şekline dönüştürüyor. Çünkü birçok insan, bu içeceklerin olumlu etkilerinin yanı sıra lezzetini tatmaktan da son […]

22 Ekim 2015 Perşembe - 154 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

Spor için enerji veren karışımlar

Profesyonel olarak spor yapan çok sayıda insan, normal gıda miktarı yeterli gelmediği için fazladan besin takviyeleri almayı tercih ediyor. Bu takviyeleri de ürün üzerinde yazan miktar kadar su ile birlikte kullanarak, keyifli bir enerji içeceği şekline dönüştürüyor. Çünkü birçok insan, bu içeceklerin olumlu etkilerinin yanı sıra lezzetini tatmaktan da son derece hoşlanıyor.

Limon aromalı enerji içeceği

Eğer olumlu etkileri olan bir limon aromalı enerji içeceği arıyorsanız, Powergel Lemon’u mutlaka deneyin. Spora başlamadan önceki karbonhidrat depolarınızı artırmak ve spor sonrasında da yorgunluğunuzu hafifletmek için bu ürün çok doğru bir tercih olacaktır. Bu markanın ürün özelliklerini daha yakından incelemek için http://www.gnc.com.tr/POWERGEL-LEMON_4347.html adresine tıklamanız yeterli.

Her sporcu, fiziksel aktivite sürecinde kullanmak için yüksek düzeyde karbonhidrata ihtiyaç duyar. Bizim sizlere tavsiye ettiğimiz Powergel Lemon da bu karbonhidrat düzeyini gayet sağlıklı bir şekilde yükseltirken, lezzetli içimiyle gayet keyifli anlar yaşatır. 100 gramında 260 kcal enerji içeren bu ürünün, yine 100 gramında 65 gram karbonhidrat yer alıyor.

Powergel limon

Almanya menşeli bir ürün olan Powergel’in limon aromalı enerji içeceği, ülkemize ithal olarak getiriliyor. İçeriğinde çok sayıda besleyici gıdalar bulunan bu ürün, 15 yaşından küçükler uygun değil. Ayrıca hamileler için de ancak doktor kontrolünde kullanımı uygun olarak görülüyor. Zengin bir içeriğe sahip olan Powergel’in özellikle yeterli miktarda sıvı ile alınması çok önemli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler