iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Tek Gecelik İlişkisinden Olan Çocuğunun Babasını İnternette Arıyor

Tek Gecelik İlişkisinden Olan Çocuğunun Babasını İnternette Arıyor

Natalie Amyot isimli genç kadın, tek gecelik ilişkisinden 6 hafta sonra hamile kaldığını öğrendi. Şimdi internette yayınladığı video ile çocuğunun babasını arıyor.

01 Eylül 2015 Salı - 72 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

26 yaşındaki Fransız Natalie Amyot iddiasına gereğince Avustralya’ya 3 maaş gezinsel birleşik yolculuk yaptı. Seyahatinin sonuç gününde Queensland’de mevcut O’Malleys isminde bara revan eş burada Avustralyalı dinç birleşik insanla tanıştı.

HAMİLE OLDUĞUNU 6 HAFTA SONRA ÖĞRENDİ

O geceden 6 hafta bilahare Natalie Amyot iki canlı bulunduğunu anladı. Çocuğunun babasını icat etmek düşüncesince Avustralya’ya dönen dinç eş ne efsus ki amacına ulaşamadı. O da birleşik videoteyp kaydedip bunu Facebook ve Youtube’da yayınladı.

VİDEODA OLAYI ANLATTI

Video vakası özetleyen dinç eş Paris’e döndüğü o şeb baş başa bulunduğu insanın numarasının mukayyet bulunduğu telefonunu kaybettiğini ve bundan dolayı göz boncuğu bildirişim imkanının kalmadığını belirtiyor.

‘BULMAMA YARDIMCI OLUN’

Ayrıca videoda ‘3 ay evvela Mooloolaba’ya geldim. Burada göz kamaştırıcı insanlarla tanıştım. Son çağ O’Malleys’e gittik ve tümen yaptık. Orada baş döndürücü latifçe birleşik çocukla tanıştım. Benim düşüncesince evvela görüşte aşktı. Muhteşem birleşik şeb geçirdik. Ertesi çağ ego evime Paris’e uçtum. İçinde numarasının mukayyet bulunduğu telefonumu kaybettim. İletişim kurabileceğim birleşik defa kalmadı. 6 hafta bilahare ise iki canlı olduğumu öğrendim. Bu nedenden buraya onu edinebilmek düşüncesince arka döndüm. Çünkü benim birleşik akrabalarım yok. Lütfen bu videoyu paylaşarak onu bulmama araştırma görevlisi olun.’ cümlelerine toprak verdi.

HOLYWOOD’DA BENZER BİR HİKAYEYİ ELE ALMIŞTI

2007 yılında yapılmış Knocked Up isminde filmimizde bu mevzuya benzeşim birleşik görüngü beyaz perdeye yansımıştı. 24 yaşındaki birleşik eş alkollü bulunduğu birleşik şeb birleşik tane gecelik birleşik alım satım yaşıyor ve istenmeyen gebelik kararı bebeğini birleşik tane başına mübalağa etmek mecburiyetinde kalıyordu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler