Ana sayfa / Haberler / Tekirdağ’da çatışma: 2’si polis 10 yaralı

Tekirdağ’da çatışma: 2’si polis 10 yaralı

Tekirdağ'da çatışma: 2'si polis 10 yaralı
Tekirdağ’da 2 grup aralarında çıkan silahlı tartışmada müdahale eden başkomiser ve zabıta memurunun da aralarında yer aldığı 10 birey yaralandı .

Tekirdağ’ın Çorlu kazasında Romanların içinde bulunduğu mahallede 2 grup aralarında çıkan silahlı tartışmaya müdahale eden başkomiser ve zabıta memurunun da aralarında yer aldığı 10 birey yaralandı .

Romanların içinde bulunduğu Çorlu’daki Hıdırağa mahallesinde 2 grup aralarında artık meçhul sebeple silahlı kavga çıktı . Taraflar birbirlerine av tüfekleriyle ateş ederken , önce belirlemelere göre 8 birey yaralandı . Çevredekilerin ihbarı üst kısmına mahalleye birden fazla zabıta ekibi hemen gönderildi .

Kavga eden gruptakilerden bazılarının , iştirak eden zabıta ekiplerine de av tüfeğiyle ateş etmesi neticesi Çorlu İlçe Güven Müdürlüğü’nde görevli Başkomiser Emre Ö . sebebinden , zabıta memuru Kemal Ö . ise el ve kolundan yaralandı . Yaralılar ambulanslarla Çorlu Hükümet Hastanesi’nde tedavi etme altına alındı .

hakkında admin

Bunda Bakın

Görgü tanığı dehşeti anlattı!

Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin gerçekleştirdiği ve 2 polisin şehit düştüğü bombalı saldırı büyük hasara yol açtı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir