iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Tekirdağ’da çatışma: 2’si polis 10 yaralı

Tekirdağ’da çatışma: 2’si polis 10 yaralı

Tekirdağ’da 2 grup aralarında çıkan silahlı tartışmada müdahale eden başkomiser ve zabıta memurunun da aralarında yer aldığı 10 birey yaralandı . Tekirdağ’ın Çorlu kazasında Romanların içinde bulunduğu mahallede 2 grup aralarında çıkan silahlı tartışmaya müdahale eden başkomiser ve zabıta memurunun da aralarında yer aldığı 10 birey yaralandı . Romanların içinde bulunduğu Çorlu’daki Hıdırağa mahallesinde 2 […]

18 Kasım 2015 Çarşamba - 21 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Tekirdağ'da çatışma: 2'si polis 10 yaralı
Tekirdağ’da 2 grup aralarında çıkan silahlı tartışmada müdahale eden başkomiser ve zabıta memurunun da aralarında yer aldığı 10 birey yaralandı .

Tekirdağ’ın Çorlu kazasında Romanların içinde bulunduğu mahallede 2 grup aralarında çıkan silahlı tartışmaya müdahale eden başkomiser ve zabıta memurunun da aralarında yer aldığı 10 birey yaralandı .

Romanların içinde bulunduğu Çorlu’daki Hıdırağa mahallesinde 2 grup aralarında artık meçhul sebeple silahlı kavga çıktı . Taraflar birbirlerine av tüfekleriyle ateş ederken , önce belirlemelere göre 8 birey yaralandı . Çevredekilerin ihbarı üst kısmına mahalleye birden fazla zabıta ekibi hemen gönderildi .

Kavga eden gruptakilerden bazılarının , iştirak eden zabıta ekiplerine de av tüfeğiyle ateş etmesi neticesi Çorlu İlçe Güven Müdürlüğü’nde görevli Başkomiser Emre Ö . sebebinden , zabıta memuru Kemal Ö . ise el ve kolundan yaralandı . Yaralılar ambulanslarla Çorlu Hükümet Hastanesi’nde tedavi etme altına alındı .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler