iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

telefon dinleme programları

telefon dinleme programları

Türkiye’de ailelerin bütünleştirici duruşu her geçen gün daha çok zarar görüyor ve aile kavramının değeri gün geçtikçe ülkemizde daha da düşmeye başlıyor. Bunun başlıca nedenlerinden biri olarak aile içerinde anne-babanın birbirlerinin arasında var olan güvensizlik, anne-baba arasında var olan aldatılma korkusu ve aile fertlerinin birbirlerinden gizli olarak iş yapmaları gösteriliyor. Bu tarz durumları ve güvensizliği […]

08 Kasım 2015 Pazar - 31 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

Türkiye’de ailelerin bütünleştirici duruşu her geçen gün daha çok zarar görüyor ve aile kavramının değeri gün geçtikçe ülkemizde daha da düşmeye başlıyor. Bunun başlıca nedenlerinden biri olarak aile içerinde anne-babanın birbirlerinin arasında var olan güvensizlik, anne-baba arasında var olan aldatılma korkusu ve aile fertlerinin birbirlerinden gizli olarak iş yapmaları gösteriliyor. Bu tarz durumları ve güvensizliği en iyi giderecek yöntemlerden biri ise telefon dinleme… Günümüzde bu konuda casusluk sektörü oldukça ilerlemiş durumda ve birçok telefon dinleme programı bulunuyor. Ancak son üretilen dinleme programı için alanında tek diyebiliriz. Çünkü içerisinde GPRS takibi ve ortam dinleme gibi özelliklerde barındırıyor. Birçok kimsenin edinmek isteyeceği bu program sayesinde kişiler güven ve huzur içerisinde oluyor ve aile hayatlarını rayına oturtabiliyorlar. Aynı zamanda kendilerini bekleyen bazı tehlikeleri de önceden öğrenebiliyor ve buna göre de davranış biçimlerinin nasıl olacağı konusunda erken karar alabiliyorlar.
Ortam dinleme şüphesiz bu program için en can alıcı özelliklerden biri… Telefon dinlemenin yanı sıra ortamın da dinlenmesi neredeyse bütünleştirici bir özellik olmuş. Bu telefon dinleme programı adı verilen casusluk programını hedefinizin telefonuna yükledikten hemen sonra, telefonuyla beraber hedefiniz nereye giderse gitsin bulunduğu ortamlardaki tüm konuşmaları da dileyebileceksiniz. Hem de ek bir ücret ödemeden… Sizlere sunulan bu özellik sayesinde rahatlıkla dinlemelerinizi gerçekleştirebilecek ve eşinizin, dostunuzun, sevgilinizin sosyal hayatının ve iş hayatının nasıl olduğunu, kimlerle samimi olup, kimlere mesafeli davrandığını öğrenebileceksiniz. Bu yolla yersiz bir kıskançlığın da önüne geçmiş olacaksınız. İnternetten vereceğiniz bir sipariş ile bu programın orijinal versiyonunu edinebilir ve neredeyse bir hayat boyu bu programları kullanabilirsiniz. Oldukça makul ve uygun fiyatlarla satışta olan bu programları orijinal edinmeye dikkat edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler