iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Teröristleri ihbar edenlere ödül

Teröristleri ihbar edenlere ödül

Terörle mücadele kanunu kapsamına giren suçların faillerinin yakalanmasına yardımcı olanlara 200 bin liraya kadar para ödülü verilecek.

31 Ağustos 2015 Pazartesi - 61 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında arazi düzlük İçişleri Bakanlığı yönetmeliğine göre; servet ödülü verilebilmesi düşüncesince ödüllendirilecek şahısnin, suçun işlenişine katılma etmemiş olması, bulaşıcı karye korucuları dış kolluk, askeri personel yahut terörle savaş ile vazifeli amme mensubu olmaması gerekiyor.Ödüllendirme için, ödüllendirilecek şahısnin talebi gerekiyor. Bu şahısnin Türk yurttaşı olması şartı aranmayacak.Verilecek ödülün miktarı; sağlanacak bilgi, aydınlatılacak cürüm yahut ihbar edilecek eden dikkate alınarak mükafat Komisyonu kabilinden belirlenecek ve zar edilecek.Ancak bu cirim 200 bin lirayı geçemeyecek. Suç failinin yıldırı örgütünde gövde düzem tutumlu olması yahut aydınlatılacak suçun toplumda oluşturduğu edilgi ve bulaşık de dikkate alınarak, verilecek ödülün miktarı, mükafat Komisyonu’un önerisi ve İçişleri Bakanı’nın onayı ile 20 katına büyüklüğünde artırılabilecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler