Ana sayfa / Teknoloji / Tüm Markalarda % 50 ye Varan İndirimler

Tüm Markalarda % 50 ye Varan İndirimler

İndirim dediğimizde aslında akan sular duruyor öyle değil mi? Eskiyen eşyalar, televizyonlar ya da klimalarımızın değişme zamanı geldi de geçiyor bile. Artık eski ürünler kullanarak daha fazla elektrik harcaması yapmak yerine, son teknoloji akıllı ürünlerden, enerji tasarrufu özelliği bulunanlar arasından tercihler gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda da beyaz eşya kampanyaları göz önünde bulundurulurken, birbirinden farklı marka ve model de sizlere sunuluyor.

Fiyatim bu farkı

Bildiğiniz gibi internet üzerinden satış yapan birbirinden farklı web mağazası bulunmaktadır. Fakat sizlere bahsedeceğimiz fiyatimbu, farklı bir çalışma sistemi ile karşınızda. Peki, bu sistem ne gibi farklılık ile hizmet veriyor biliyor musunuz?

Pazarlığınızı biz yapıyoruz

Aslında bu oldukça önemli bir özelliktir. Biraz açıklık getirmek gerekirse, sitemiz üzerinden giriş yaparak, model ve marka seçmeniz gerekiyor. Bu klima da olabilir, kombi de ya da bir televizyon. Seçtiğiniz ürüne satın almak istediğiniz fiyat ile teklif veriyorsunuz. Daha sonra, LCD TV kampanya kapsamında olan ürünlerin tekliflerini, sizler için satıcı bayiler ile buluşturuyoruz. Böylelikle, sizlerin verdiği teklifler ile ilgilenen firmalar, iletişim kurarak, ürünün satın alma süreçlerini başlatıyor ve istediğiniz fiyatlar dahilinde ürünlere sahip olmuş oluyorsunuz.

Hangi marka bir televizyon?

Seçimleriniz bir televizyon yönündeyse eğer, en iyi televizyon markaları bir arada toplanmış olarak sizlere hizmet veriyor. Genel olarak;

  • Samsung
  • Beko
  • LG
  • Vestel
  • Regal
  • Philips

 

Seçimleriniz arasında olabilir. Bu ürünlerin modellerini seçerek, fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. Eğer ki dev bir ekranda LİG keyfini yaşamak istiyorsanız, android televizyonlara göz atmak isteyebilirsiniz. Tüm bu ürünlerden, www.fiyatimbu.com adresimiz sayesinde sahip olabilirsiniz. Eğer ki ürün web sayfamız içerisinde yok ise, ürün teklifinde de bulunabilmeniz mümkündür. Aşağıda yer alan tanıtım videomuza da göz atarak, çalışma sistemimizi daha kolay öğrenebilirsiniz.

hakkında admin

Bunda Bakın

Samsung Telefonlar

  Teknoloji konusunda bir dünya devi olan Samsung, cep telefonu sektöründe ve özellikle akıllı telefonlarda ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir