iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Tüp Bebek

Tüp Bebek

  Üreme sorunları her geçen gün artmaktadır. Bunun birçok sebebi var. Mesela bunlar beslenme alışkanlıklarımızdaki değişiklikler spor yapmama bazı teknolojik gelişmelerin yaydığı zararlı ışınlar olarak sayılabilir. Ancak gelişen teknoloji bu soruna bir çözüm bulmuş durumda. Tüp Bebek teknolojisi üreme problemlerinizin çözülmesi için büyük bir yardımcı olacaktır. Bu teknoloji sayesinde Kıbrıs’taki tüp bebek merkezimizde üreme sorunlarınızı […]

28 Ekim 2015 Çarşamba - 80 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

Üreme sorunları her geçen gün artmaktadır. Bunun birçok sebebi var. Mesela bunlar beslenme alışkanlıklarımızdaki değişiklikler spor yapmama bazı teknolojik gelişmelerin yaydığı zararlı ışınlar olarak sayılabilir. Ancak gelişen teknoloji bu soruna bir çözüm bulmuş durumda.

Tüp Bebek teknolojisi üreme problemlerinizin çözülmesi için büyük bir yardımcı olacaktır. Bu teknoloji sayesinde Kıbrıs’taki tüp bebek merkezimizde üreme sorunlarınızı en ince detayına kadar araştırıp size en uygun tedavi yöntemini seçiyor ve sizi çocuk sahibi yapabilmek için gerekli tedavileri uyguluyoruz. Bu süreçte kişisel tanı ve tedavi yöntemlerimiz sayesinde en kısa sürede sizi bebeğinize kavuşturuyoruz.

Tüp Bebek Uygulamaları

Kıbrıs Tüp Bebek: Tüp bebek yöntemi altı ay ila bir yıl arasındaki denemeler sonucunda hamile kalamayan bireylerde uygulanmakta olan bir yöntemdir. Kıbrıs tüp bebek merkezimizde size özel tanı ve tedavi uygulanır. Merkezimize gelmenizden sonra kişisel sorunlarınız saptanır ve bu sorunların çözümü için en uygun kişisel tedavi yöntemleri uygulanır ve bunlar çok titiz bir şekilde takip edilir.

Bu yöntem kısaca babadan alınan spermler ile anneden alınan yumurtaların uygun koşullarda döllenmesinin sağlanması ve bu döllenme sonrasında oluşan embriyonun ana rahmine yerleştirilmesidir. Bu yönteme tüp bebek yöntemi denir.

Yumurta Donasyonu : Bu aşamada anne adayından yapılan testler ile en uygun ve sağlıklı yumurtanın bulunması amaçlanır. Yumurta bulununca da döllenme aşamasına geçilir. Ancak anne adayı menopoza girmişse ya da yeterli yumurta yoksa, doğal yollar ile hamile kalma ihtimali yoktur. Böyle bir durumda ise bir yumurta vericisi bulunarak ondan alınan yumurtalar ile babadan alınan spermler birleştirilir. Ardından Yumurta Nakli işlemi ile embriyo anne rahmine yerleştirilir.

Cinsiyet Seçimi: Bu yöntem genelde üst üste aynı cinste bebek sahibi olan kişilere uygulanır. Bu kişilerden alınan yumurta ve spermler cinsiyet tayini yapıldıktan sonra uygun ortamda birleştirilir ve ana rahmine konulur.

Sperm Donasyonu: Bu yöntem ise babanın yetersiz ya da kalitesiz sperme sahip olması durumunda uygulanır. Sperm vericisinden alınan spermler ile anne adayından alınan ortam uygun laboratuar ortamında birleştirilir ve anne rahmine konulur.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler