iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

TÜRKÇE ALTYAZILI FİLMLER

TÜRKÇE ALTYAZILI FİLMLER

  720p ve 1080p imaj kalitesinde izleyebileceğiniz romantik filmler, gerilim içerikli filmler, western filmler vb. yapımları Türkçe altyazılı olarak size çıkarmaya vermeye devam ediyoruz. Sitemizde yer alan pekçok diğer yapım böyle altyazılı olarak size sunulurken Türkçe dublajlı seçeneği ile de sunduğumuz pekçok yapım şuanki, esasen altyazılı olan filmler de yakın sürede gösterime giren filmler ve […]

02 Ocak 2015 Cuma - 66 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

 

720p ve 1080p imaj kalitesinde izleyebileceğiniz romantik filmler, gerilim içerikli filmler, western filmler vb. yapımları Türkçe altyazılı olarak size çıkarmaya vermeye devam ediyoruz. Sitemizde yer alan pekçok diğer yapım böyle altyazılı olarak size sunulurken Türkçe dublajlı seçeneği ile de sunduğumuz pekçok yapım şuanki, esasen altyazılı olan filmler de yakın sürede gösterime giren filmler ve dublajı mevcut olmayan filmler meydana geldiği amaçlı böyle sitemizde yer ediniyor. Ancak bu filmlerin dublajlı durumu yayınlandığı süre bizler de sitemizde bu alternatif ile de çıkarmaya çalışıyoruz. Imaj kalitesinde HD formatında çıkarmaya çaba ettiğimiz filmler bulunsa da daha düşük imaj kalitelerinde de sunduğumuz filmlerimiz şuanki, biz bunun bir gereklilik olduğunu tahmin ediyoruz çünkü her takipçimizin web imkânları benzer olamayabiliyor. Sitemizde yer alan her film pekçok açıklayıcı bilgi ile kendilerine ilişkin bir sayfada karşınıza çıkar, filmin konusu, yapımcısı, yönetmeni, oyuncu kadrosu, iMDB puanı, yapımcısı meydana geldiği ülke benzeri verilerin bulunduğu bu sayfalarda bununla bir arada sitemiz üstünde kayıtlı üyeler olan takipçilerimizin yorumları da yer almaktadır. aksiyon filmleri kategorisinde yer alan yapımların takipçilerimiz aracılığıyla fazladan seçim edilerek ile ilgilenen yorum yapıldığı bir gerçektir ki bu çeşit yapımlar ödüllü filmler kategorisinde değerlendirebileceğimiz pekçok imalatı içerisinde bulundurur. Şayet sizler de sitemiz üzerinden seyrettiğiniz filmler ile ilgilenen yorum yaparak öbür seyretmek talep eden kişilere öneri inşa etmek isterseniz sitemize aza olabilirsiniz, bununla bir arada toplumsal basın hesapları üzerinden de takip edebileceğiniz sitemizin bu hesapları ana sayfamızda yer almaktadır.

Türk Malı ve diğer dram filmleri, komedi içerikli filmler, gizem ve western filmleri benzeri kategorilerde yer alan yapımların hariç takipçilerimizin en fazla takip ederek beğendiği filmleri de bulabileceğiniz kategorilerimiz sitemizde mevcuttur, sıkı seyirler ümit ediyoruz ve bizleri takipte kalmanızı öneriyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler