Ana sayfa / Yaşam / Uygun Fiyat Yüksek Kalitede Hizmet

Uygun Fiyat Yüksek Kalitede Hizmet

 

İstanbul ilinin yükselen yıldız ilçelerinden biri olan Ataşehir ilçesinde yaşayan ilçe sakinlerinin bosch marka ürünlerine özel servis hizmeti veren firmamız her geçen gün daha çok müşteri potansiyeli ile büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Ataşehir bocsh servisi bünyesinde çalışan uzman, tecrübeli ve işinin ehli kişilerden oluşan güçlü, pratik ve hızlı çalışma arkadaşlarımız her türlü bosch marka beyaz eşya, kombi, klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak ve benzeri ürünleriniz için aradığınız kalite ve güvende hizmet sunmaya gayret etmektedir. İlçe geneli tarafından tanınan, bilinen ve güven duyulan özel servis firmamız bölgenin en köklü ve eski firmalarının başında gelir. Sancaktepe bosch servisi bosch marka ürünlerinizin garantisi bitmesi halinde etkili ve verimli hizmet alacağınız doğru ve tek adrestir.

Eski ve yeni hiç fark etmeden tüm modellerdeki ürünlerinizdeki sorunlar yerinde tespit edilerek gerekli olan işlemler uzman ekiplerimiz tarafından yapılarak ısınma ve soğuma sorunlarınız kısa sürede çözüme kavuşacaktır. Özel teknik servis kadromuz ihtiyaç duyulan montaj, yer değiştirme, tamir, bakım ve onarım işlerini kusursuz bir şekilde yaparak aile bütçenizi yormadan eşyalarınızı yeniden kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Alanında uzman kadromuza sormak istediğiniz, merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz tüm soruları sorarak ürününüzdeki sorunun ne olduğunu öğrenmek en doğal hakkınızdır. Hatta özel servis elemanlarımız arızayı yerinde bulduktan sonra sizlerin onayını aldıktan sonra tamir ve onarım işlerini yapmaya başlar.

Yenisini almanın ve güç olduğu bir zamanda kullandığınız eşyanın ömrüne ömür katarak, bakımlarını eksiksiz bir şekilde yaparak daha uzun yıllar kullanmanız taraftarı olan firmamız için müşteri memnuniyetini sağlamak her zaman ilk tercihimiz olacaktır. Kartal bosch servisi Donanımlı mobil araçları, eğitimli ve bilinçli teknik kadrosu ile günün her saatinde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yoğun bir şekilde çalışmalarını yapmaktadır. Müşteri temsilcilerimize telefon yoluyla ulaşarak ya da sanal rotamda internet üzerinden bizlere ulaşmanız halinde aynı gün içinde sizlere dönüş sağlanarak arıza veya sorun çözüme kavuşarak kaldığı yerden tüm eşyalarınızı kullanmaya başlayacaksınız. Ekonomik fiyatlar, orijinal parçalar ve garantili hizmet için bizi tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

hakkında admin

Bunda Bakın

Düğün Davetiye Modelleri

  Düğün mevsiminin açılması ile birlikte çiftlerin en çok düğün davetiye modelleri arayışı içerisinde olduğu ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir