iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Valilikten önemli karar

Valilikten önemli karar

Tunceli Valiliği aldığı kararla Tunceli – Erzincan ve Tunceli – Ovacık karayolunu kapattı.

31 Ağustos 2015 Pazartesi - 39 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Tunceli Valiliği almış olduğu kararla Tunceli – Erzincan ve Tunceli – Ovacık karayolunu kapattı.

Tunceli’de sonuç günlerde PKK’lılar çeşidinden sonsuz yerine ulaşıma kapatılarak etiket kontrolü yapılan, taşıt yakılan karayolunun güvenliğini iletmek kabil iri harekât başlatıldı. Operasyonun başlatılmış olduğu karayolları Tunceli Valiliği kararıyla 3 çağ süreyle trafiğe kapatıldı.

GENİŞ ÇAPLI OPERASYON

Tunceli Valiliği, sonuç günlerde kalan yıldırı vakaları nedeniyle Tunceli-Pülümür-Erzincan ve Tunceli-Ovacık karayollarının 3 çağ süreyle trafiğe kapatıldığını duyurdu.

Son günlerde teşkilat personellerinin sonsuz yerine bahse madde alternatifleri keserek etiket kontrolü yapmış olup taşıt yakmalarının arkası sıra vilayet bulaşan süreyle bu sonucu aldı. Kararın arkası sıra bahse madde alternatifleri keserek vatandaşın duygusal ve servet güvenliğini tehlikeye koyan, etiket kontrolü eden ve taşıt yakıcı PKK’lıların yakalanması düşüncesince alanda açık şümullü harekât başlatıldı.

Operasyonların iklim destekli bitmeme etmiş olduğu ve bölgedeki PKK’lıların atıl bir vaziyete getirilmesinin hedeflendiği belirtildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler