Ana sayfa / Haberler / Valilikten önemli karar

Valilikten önemli karar

Tunceli Valiliği almış olduğu kararla Tunceli – Erzincan ve Tunceli – Ovacık karayolunu kapattı.

Tunceli’de sonuç günlerde PKK’lılar çeşidinden sonsuz yerine ulaşıma kapatılarak etiket kontrolü yapılan, taşıt yakılan karayolunun güvenliğini iletmek kabil iri harekât başlatıldı. Operasyonun başlatılmış olduğu karayolları Tunceli Valiliği kararıyla 3 çağ süreyle trafiğe kapatıldı.

GENİŞ ÇAPLI OPERASYON

Tunceli Valiliği, sonuç günlerde kalan yıldırı vakaları nedeniyle Tunceli-Pülümür-Erzincan ve Tunceli-Ovacık karayollarının 3 çağ süreyle trafiğe kapatıldığını duyurdu.

Son günlerde teşkilat personellerinin sonsuz yerine bahse madde alternatifleri keserek etiket kontrolü yapmış olup taşıt yakmalarının arkası sıra vilayet bulaşan süreyle bu sonucu aldı. Kararın arkası sıra bahse madde alternatifleri keserek vatandaşın duygusal ve servet güvenliğini tehlikeye koyan, etiket kontrolü eden ve taşıt yakıcı PKK’lıların yakalanması düşüncesince alanda açık şümullü harekât başlatıldı.

Operasyonların iklim destekli bitmeme etmiş olduğu ve bölgedeki PKK’lıların atıl bir vaziyete getirilmesinin hedeflendiği belirtildi.

hakkında admin

Bunda Bakın

Görgü tanığı dehşeti anlattı!

Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin gerçekleştirdiği ve 2 polisin şehit düştüğü bombalı saldırı büyük hasara yol açtı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir