iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Valilikten önemli karar

Valilikten önemli karar

Tunceli Valiliği aldığı kararla Tunceli – Erzincan ve Tunceli – Ovacık karayolunu kapattı.

31 Ağustos 2015 Pazartesi - 37 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Tunceli Valiliği almış olduğu kararla Tunceli – Erzincan ve Tunceli – Ovacık karayolunu kapattı.

Tunceli’de akıbet günlerde PKK’lılar kabilinden sonsuz kendisine ulaşıma kapatılarak etiket kontrolü yapılan, taşıt yakılan karayolunun güvenliğini iletmek kabil şişman dizi eylem başlatıldı. Operasyonun başlatılmış olduğu karayolları Tunceli Valiliği kararıyla 3 çağ süreyle trafiğe kapatıldı.

GENİŞ ÇAPLI OPERASYON

Tunceli Valiliği, akıbet günlerde kalan yıldırı vakaları nedeniyle Tunceli-Pülümür-Erzincan ve Tunceli-Ovacık karayollarının 3 çağ süreyle trafiğe kapatıldığını duyurdu.

Son günlerde teşekkül çalışanlarının sonsuz kendisine bahse madde yöntemleri keserek etiket kontrolü yapmış olup taşıt yakmalarının peşi sıra vilayet bulaşan süreyle bu sonucu aldı. Kararın peşi sıra bahse madde yöntemleri keserek vatandaşın birey ve dünyalık güvenliğini tehlikeye koyan, etiket kontrolü eden ve taşıt yakıcı PKK’lıların yakalanması düşüncesince alanda serbest şümullü dizi eylem başlatıldı.

Operasyonların iklim destekli bitmeme etmiş olduğu ve bölgedeki PKK’lıların ruhsuz bir duruma getirilmesinin hedeflendiği belirtildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler