iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Yeni İçişleri Bakanı Selami Altınok Oldu

Yeni İçişleri Bakanı Selami Altınok Oldu

Yeni kabinede en dikkat çekici isim İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok oldu. Efkan Ala’nın okul arkadaşı ve en yakınındaki isimlerden olan Altınok, İçişleri Bakanlığı’na atandı.

28 Ağustos 2015 Cuma - 35 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun açıklamış olduğu cedit hükümette en nazarıitibar calip kişi İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok oldu. Altınok, cedit kabinede İçişleri Bakanı namına fariza alacak.

İÇİŞLERİ EFKAN ALA’YA EN YAKIN İSME EMANET

Efkan Ala’ya en benzeyen adlardan önde gelen Selami Altınok, çelimsiz müddette yükselişiyle nazarıitibar çekiyor. Altınok, 2013 seneında yöntemsizlik ve algı operasyonları sonrası fariza meydana getirdiği Aksaray Valiliği’nden Hüseyin Çapkın’ın namına İstanbul Emniyet Müdürü namına getirdi. 16 Şubat 2014 tarihinde Resmi Gazete’de piyasaya çıkan kararname ile tarz valisi oldu.

SELAMİ ALTINOK KİMDİR?

Selami Altınok, (d. 1966, Narman, Erzurum) 1988 seneında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden çıkışlı olmuştur. Sırasıyla Akkışla Kaymakam Vekilliği, Almus, Güroymak, Erciş, Terme ve Serik Kaymakamlıkları, Erzurum İl hususi İdaresi Genel Sekreterliği yapmıştır. Ağustos 2012 gün ve 2012/3511 Saseneı Kararname ile Aksaray Valisi namına tayin edilmiş 16 Şubat 2014 tarihinde Resmi Gazete’de piyasaya çıkan kararname ile tarz valisi olmuştur. 16 Aralık 2013 tarihinde meydana getirilen yöntemsizlik ve algı operasyonu kararı görevden tahsil edilen İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın’ın namına vekaleten atandı. 16 Şubat 2014 tarihinde Resmi Gazete’de piyasaya çıkan kararname ile tarz valisi olmuştur. Evli ve 3 bebek sahibidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler