Ana sayfa / Yaşam / yurt içinde ve yurt dışında en popüler balayı turları

yurt içinde ve yurt dışında en popüler balayı turları

Balayı seçeneklerinde vize ya da pasaport gibi işlemlerle uğraşmak istemeyen ve çok daha ekonomik olmasını isteyen çiftler yurt içi balayı turlarını tercih edebiliyor. Yapılan araştırmalara göre ülkemizde tatile gitmek isteyen çitlerin en çok tercih ettiği seçenekler arasında Belek geliyor. Kültür gezilerine yer verdiği ve dinlendirici otel tatilleri sunduğu için ise Bodrum ikinci sırada gelmektedir. Balayı çiftlerine özel sürprizlerin bol olduğu Çeşme ise bu seçeneklerinin hemen ardından gelmektedir. Ayrıca ekonomik ve kaliteli hizmetleri ile de Çeşme en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Bu alanlar dışında Marmaris, Lara, Alanya, Ayvalık, Bozcaada gibi seçeneklerde tercih edilebilir.

Yurt dışı balayı turları arasında ise en çok ilgi gören ülkeler arasında Maldivler gibi egzotropik adalar gelmektedir. Sonrasında ise İtalya ve Fransa arka arkaya gelmektedir. Uzak doğu ülkeleri arasında da çok fazla vize istemeyen ülkeler bulunmakta ve denizi, eşsiz doğası ile de tercih edilebilecek seçenekler arasında yer almaktadır. Kolay vize alınan yerler arasında bulunan Dubai’de farklılık arayanlar için bir seçenek olacaktır.

Bu alanda en doğru seçimi karşılaştırmalar yaparak değerlendirmek için http://dugunmevsimi.com/balayi-turlari adresi takip edilebilir. Bu adres üzerinden doğru filtreleme özellikleri tercih edilerek istediğiniz alanda aramalar yapabilir ve firmaların sunduğu hizmetleri karşılaştırmalar yaparak değerlendirme imkanına sahip olabilirsiniz.

hakkında admin

Bunda Bakın

Düğün Davetiye Modelleri

  Düğün mevsiminin açılması ile birlikte çiftlerin en çok düğün davetiye modelleri arayışı içerisinde olduğu ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir