iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

yurt içinde ve yurt dışında en popüler balayı turları

yurt içinde ve yurt dışında en popüler balayı turları

Balayı seçeneklerinde vize ya da pasaport gibi işlemlerle uğraşmak istemeyen ve çok daha ekonomik olmasını isteyen çiftler yurt içi balayı turlarını tercih edebiliyor. Yapılan araştırmalara göre ülkemizde tatile gitmek isteyen çitlerin en çok tercih ettiği seçenekler arasında Belek geliyor. Kültür gezilerine yer verdiği ve dinlendirici otel tatilleri sunduğu için ise Bodrum ikinci sırada gelmektedir. Balayı […]

03 Mart 2016 Perşembe - 12 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

Balayı seçeneklerinde vize ya da pasaport gibi işlemlerle uğraşmak istemeyen ve çok daha ekonomik olmasını isteyen çiftler yurt içi balayı turlarını tercih edebiliyor. Yapılan araştırmalara göre ülkemizde tatile gitmek isteyen çitlerin en çok tercih ettiği seçenekler arasında Belek geliyor. Kültür gezilerine yer verdiği ve dinlendirici otel tatilleri sunduğu için ise Bodrum ikinci sırada gelmektedir. Balayı çiftlerine özel sürprizlerin bol olduğu Çeşme ise bu seçeneklerinin hemen ardından gelmektedir. Ayrıca ekonomik ve kaliteli hizmetleri ile de Çeşme en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Bu alanlar dışında Marmaris, Lara, Alanya, Ayvalık, Bozcaada gibi seçeneklerde tercih edilebilir.

Yurt dışı balayı turları arasında ise en çok ilgi gören ülkeler arasında Maldivler gibi egzotropik adalar gelmektedir. Sonrasında ise İtalya ve Fransa arka arkaya gelmektedir. Uzak doğu ülkeleri arasında da çok fazla vize istemeyen ülkeler bulunmakta ve denizi, eşsiz doğası ile de tercih edilebilecek seçenekler arasında yer almaktadır. Kolay vize alınan yerler arasında bulunan Dubai’de farklılık arayanlar için bir seçenek olacaktır.

Bu alanda en doğru seçimi karşılaştırmalar yaparak değerlendirmek için http://dugunmevsimi.com/balayi-turlari adresi takip edilebilir. Bu adres üzerinden doğru filtreleme özellikleri tercih edilerek istediğiniz alanda aramalar yapabilir ve firmaların sunduğu hizmetleri karşılaştırmalar yaparak değerlendirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler