iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Zifte saplanan kıl keçileri telef oldu

Zifte saplanan kıl keçileri telef oldu

Antalya’nın Akseki ilçesinde yol kenarındaki alana dökülen zifte saplanan keçiler, telef oldu. Güçlüköy Mahallesi’nde hayvancılıkla uğraşan Ertuğrul Tosun’a ait yaklaşık 50 kıl keçisi, ormanlık alana dökülen zifte battı. Tosun’un bilgi vermesi üzerine bölgeye iştirak eden Büyükşehir Belediyesi Akseki Hizmet Ünitesi ekipleri, keçilerin bir bölümünü kurtarmayı başardı. 23 keçi ise telef oldu. Ertuğrul Tosun, yaptığı açıklamada, […]

21 Ekim 2015 Çarşamba - 43 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Zifte saplanan kıl keçileri telef oldu
Antalya’nın Akseki ilçesinde yol kenarındaki alana dökülen zifte saplanan keçiler, telef oldu.
Güçlüköy Mahallesi’nde hayvancılıkla uğraşan Ertuğrul Tosun’a ait yaklaşık 50 kıl keçisi, ormanlık alana dökülen zifte battı. Tosun’un bilgi vermesi üzerine bölgeye iştirak eden Büyükşehir Belediyesi Akseki Hizmet Ünitesi ekipleri, keçilerin bir bölümünü kurtarmayı başardı. 23 keçi ise telef oldu.

Ertuğrul Tosun, yaptığı açıklamada, yol kenarına zifti dökenler ile ilgili yakıntıda bulunduğunu ifade etti. Asfalt dökülen yerin anında yanında bir restoran bulunduğuna dair Tosun, “Bu bir sorumsuzluktur. Burada piknik yapan insanlar da aynı tehlikeyi yaşayabilirlerdi” dedi.

Jandarma yetkilileri, zifti döken kişileri tespit etmek üzere işlem başlattı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler